Вибори 2019

29 грудня
22 грудня
17 грудня
11 листопада
04 листопада
01 листопада
30 жовтня
29 жовтня
25 жовтня
18 жовтня
11 жовтня
09 жовтня
07 жовтня
05 жовтня
19 вересня
Всі новини

Президентські вибори 2019 в Україні пройдуть 31 березня шляхом загального таємного голосування громадян.

Останні новини виборів президента 2019, хід виборчої кампанії, рейтинги кандидатів, зведення про результати голосування від ЦВК і дані з дільниць по всій країні, думки виборців і експертів – про все це читайте на РБК-Україна.

Фото: yatsenyuk.org.ua
Президентські вибори 2019: ключові дати

Згідно з Законом "Про вибори президента України", голосування за кандидатів на пост глави держави проходить на п'ятий рік повноважень чинного президента (Петро Порошенко переміг на позачергових виборах у 2014 році, - ред.). Вибори проводяться в останню неділю березня, тобто у 2019 році українці голосуватимуть на президентських виборах 31 березня.

За 90 днів до виборів Центральна виборча комісія повинна оголосити про початок виборчої кампанії. Таким чином, 31 грудня 2018 року розпочнеться реєстрація кандидатів у ЦВК і передвиборна агітація.

Вибори президента можуть відбутися в два тури, якщо за результатами голосування 31 березня 2019 року ні один кандидат не набере абсолютну більшість голосів виборців. У такому випадку другий тур голосування буде проведено 21 квітня. Його офіційні результати мають оголосити не пізніше 1 травня. До 3 червня 2019 року новий президент вступить у свої повноваження і принесе присягу українському народу у Верховній Раді.

Новини про вибори президента 2019

Виборців цікавлять програми кандидатів, подробиці передвиборної агітації, рейтинги і прогнози на перемогу, дані соцопитувань про лідерів президентської гонки. Для громадян важливо дотримання законності, виявлення порушень, підробок і фальсифікацій, як на етапі агітації, так і в процесі самого голосування.

Найактуальніші новини про президентські вибори 2019 в Україні, всі подробиці виборчої кампанії, дані екзитполів і ЦВК – про все це читайте на порталі РБК-Україна

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся