Політика конфіденційності

Статистика відвідувань

Облік кількості відвідувачів порталу «РБК-Україна» (www.rbc.ua) ведеться за допомогою Google Analytics та LiveInternet. Дані сервіси записують, які сторінки Ви переглядаєте на нашому ресурсі, як Ви прийшли на нього, а також деякі основні відомості про Ваш комп'ютер. Вся ця інформація є анонімною - ми не знаємо, хто Ви, а тільки отримуємо інформацію про кількість відвідувань. Дані, які ми збираємо від аналітичних сервісів, допомагають нам краще зрозуміти аудиторію нашого ресурсу і зробити його більш цікавим і зручним для користувачів. Ви можете дізнатися більше про те, як працює Google Analytics і при бажанні відмовитися від сервісу (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout). Більш детально, як Google може використовувати файли cookie, Ви можете дізнатися тут.

Персоналізація реклами

и використовуємо cookie для персоналізації реклами. Цією інформацією ми можемо обмінюватися з нашими рекламними партнерами, які можуть об'єднати її з іншими даними, які Ви могли їм надати раніше.

Інформація про користувачів

При реєстрації на нашому ресурсі, ми зберігаємо інформацію про Вас, наприклад, Ваше ім'я та адресу електронної пошти. З метою безпеки, ми ведемо облік дій користувачів на нашому ресурсі.

Оновлення Політики конфіденційності

Ми можемо оновити дану Політику конфіденційності в будь-який час. Перевірити актуальну версію Політики конфіденційності Ви можете на цій сторінці (http://devdaily.rbc.ua/rus/privacypolicy).
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся