Результати виборів у Раду по округах

Середа 24 липня 2019 14:07
Результати виборів у Раду по округах
Ілюстративне фото (nas.gov.ua)

Парламентські вибори в Україні відбулися в 199 округах

На парламентських виборах 21 липня половина нового складу Верховної ради обирається за мажоритарною системою. Результати виборів до Ради в одномандатних округах стануть відомі після обробки даних із дільниць та з'являться на цій сторінці. Останні новини виборчої кампанії, рейтинги партій і кандидатів - в матеріалі РБК-Україна.

ЦВК у міру обробки протоколів з виборчих дільниць оприлюднює підсумки голосування на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Екзит-поли виборів в Раду 2019

Вибори в Раду: як проходить голосування

Результати виборів в Раду

24 липня

Результати в округах (оновлюється):

Опрацьовано 99,53% протоколів по одномандатним округам.

Вінницька область

11 - Пашковський Максим Ігорович - 26,63%

12 - Драбовський Анатолій Григорович - 33,33%

13 - Юрчишин Петро Васильович - 36,41%

14 - Борзова Ірина Наумівна - 30,1%

15 - Білозір Лариса Миколаївна - 35,87%

16 - Вацак Геннадій Анатолійович - 32,66%

17 - Кучер Микола Іванович - 34,97%

18 - Мейдич Олег Леонідович - 30,41%

Волинська область

19 - Гузь Ігор Володимирович - 59,70%

20 - Рубльов В'ячеслав Володимирович - 42,04%

21 - Івахів Степан Петрович - 44,89%

22 - Палиця Ігор Петрович - 37,18%

23 - Констанкевич Ірина Мирославівна - 48,94%

Дніпропетровська область

24 - Кисилевський Дмитро Давидович - 59,36%

25 - Бужанський Максим Аркадійович - 28,21%

26 - Нестеренко Кирило Олександрович - 37,83%

27 - Медяник В'ячеслав Анатолійович - 43,79%

28 - Мисягін Юрій Михайлович - 55,4%

29 - Демченко Сергій Олексійович - 54,73%

30 - Лічман Ганна Василівна - 47,79%

31 - Захарченко Володимир Васильович - 56,25%

32 - Криворучкіна Олена Володимирівна - 55,37%

33 - Корявченков Юрій Валерійович - 60,84%

34 - Чорний Дмитро Сергійович - 36,59%

35 - Герман Денис Вадимович - 46,89%

36 - Каптєлов Роман Володимирович - 40,57%

37 - Шпенов Дмитро Юрійович - 34,70%

38 - Бородін Владислав Валерійович - 40,65%

39 - Северин Сергій Сергійович - 53,53%

40 - Трухін Олександр Миколайович - 56,86%

Донецька область

45 Магомедов Муса Сергоєвич - 64,61%

46 Христенко Федір Володимирович - 38,01%

47 Солод Юрій Васильович - 46,78%

48 Єфімов Максим Вікторович - 54,89%

49 Гнатенко Валерій Сергійович - 37,89%

50 Требушкін Руслан Валерійович - 30,29%

51 Ковальов Олександр Іванович - 33,03%

52 Яковенко Євген Геннадійович - 29,06%

57 Новинський Вадим Владиславович - 42,65%

58 Магера Сергій Васильович - 30,50%

59 Мороз Володимир Вікторович - 31,16%

60 Лубинець Дмитро Валерійович - 35,91%

Житомирська область

62 Герасименко Ігор Леонідович - 47,72%

63 Кицак Богдан Вікторович - 43,24%

64 Арешонков Володимир Юрійович - 27,63%

65 Костюк Дмитро Сергійович - 35,6%

66 Грищенко Тетяна Миколаївна - 28,75%

67 Кузьміних Сергій Володимирович - 36,32%

Закарпатська область

68 Горват Роберт Іванович - 19,76%

69 Балога Віктор Іванович - 35,82%

70 Лаба Михайло Михайлович - 26,63%

71 Лунченко Валерій Валерійович - 49,14%

72 Петьовка Василь Васильович - 34,30%

73 Поляк Владислав Миколайович - 39,72%

Запорізька область

74 Касай Геннадій Олександрович - 43,96%

75 Соха Роман Васильович - 43,75%

76 Шевченко Євген Володимирович - 43,00%

77 Штепа Сергій Сергійович - 44,23%

78 Пономарьов Олександр Сергійович - 36,85%

79 Яцик Юлія Григорівна - 38,45%

80 Мінько Сергій Анатолійович - 33,13%

81 Мельник Павло Вікторович - 33,13%

82 Нікітіна Марина Вікторівна - 40,43%

Івано-Франківська область

83 Савчук Оксана Василівна - 46,68%

84 Фріс Ігор Павлович - 22,01%

85 Прощук Едуард Петрович - 30,65%

86 Матусевич Олександр Борисович - 27,94%

87 Андрійович Зіновій Мирославович - 37,80%

88 Іванчук Андрій Володимирович - 44,63%

89 Тимофійчук Володимир Ярославович - 18,21%

Київська область

90 Бабенко Микола Вікторович - 28,23%

91 Дунда Олег Андрійович - 35,0%

92 Колюх Валерій Вікторович - 24,76%

93 Скороход Анна Костянтинівна - 43,90%

94 Дубінський Олександр Анатолійович - 40,95%

95 Горобець Олександр Сергійович - 29,94%

96 Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна - 41,77%

97 Галушко Микола Леонідович - 37,75%

98 Бунін Сергій Валерійович - 42,23%

Кіровоградська область

99 Дануца Олександр Анатолійович - 36,88%

100 Мурд Ігор Юрійович - 43,51%

101 Кузбит Юрій Михайлович - 42,15%

102 Довгий Олесь Станіславович - 40,93%

103 Воронько Олег Євгенійович - 38,02%

Луганська область

105 Гриб Вікторія Олександрівна - 38,59%

106 Кузнєцов Олексій Олександрович - 21,50%

107 Сухов Олександр Сергійович - 28,96%

112 Вельможний Сергій Анатолійович - 34,32%

113 Лукашев Олександр Анатолійович - 33,80%

114 Шахов Сергій Володимирович - 43,03%

Львівська область

115 Піпа Наталія Романівна - 30,02%

116 Княжицький Микола Леонідович - 23,05%

117 Рущишин Ярослав Іванович - 25,12%

118 Васильченко Галина Іванівна - 31,61%

119 Бондар Михайло Леонтійович - 15,57%

120 Дубневич Ярослав Васильович - 43,53%

121 Саламаха Орест Ігорович - 19,72%

122 Бакунець Павло Андрійович - 14,89%

123 Батенко Тарас Іванович - 45,05%

124 Камельчук Юрій Олександрович - 16,18%

125 Лопушанський Андрій Ярославович - 23,38%

126 Кіт Андрій Богданович - 23,88%

Миколаївська область

127 Пасічний Олександр Станіславович - 38,10%

128 Гайду Олександр Васильович - 41,34%

129 Копитін Ігор Володимирович - 38,29%

130 Негулевскій Ігор Петрович - 38,77%

131 Черноморов Артем Олегович - 42,84%

132 Дирдін Максим Євгенович - 42,55%

Одеська область

133 Дмитрук Артем Геннадійович - 32,66%

134 Колєв Олег Вікторович - 35,12%

135 Леонов Олексій Олександрович - 40,21%

136 Горенюк Олександр Олександрович - 47,08%

137 Гончаренко Олексій Олексійович - 29,55%

138 Чернявський Степан Миколайович - 37,28%

139 Васильковський Ігор Ігорович - 34,29%

140 Колебошин Сергій Валерійович - 43,12%

141 Ткаченко Олександр Михайлович - 36,78%

142 Кіссе Антон Іванович - 28,58%

143 Урбанський Анатолій Ігорович - 56,96%

Полтавська область

144 Нальотов Дмитро Олександрович - 41,97%

145 Боблях Андрій Ростиславович - 49,17%

146 Шаповалов Юрій Анатолійович - 27,08%

147 Кулініч Олег Іванович - 37,79%

148 Ляшенко Анастасія Олексіївна - 25,83%

149 Касай Костянтин Іванович - 36,48%

150 Мовчан Олексій Васильович - 42,54%

151 Березін Максим Юрійович - 47,26%

Рівненська область

152 Ковальчук Олександр Володимирович - 31,17%

153 Іванісов Роман Валерійович - 35,68%

154 Алексійчук Олександр Васильович - 36,01%

155 М'ялик Віктор Нічипоровіч - 32,83%

156 Литвиненко Сергій Анатолійович - 26,67%

Сумська область

157 Рябуха Тетяна Василівна - 38,87%

158 Васильєв Ігор Сергійович - 46,93%

159 Деркач Андрій Леонідович - 40,65%

160 Молоток Ігор Федорович - 35,15%

161 Гузенко Максим Васильович - 37,38%

162 Задорожній Микола Миколайович - 38,08%

Тернопільська область

163 Богданець Андрій Володимирович - 25,45%

164 Василів Ігор Володимирович - 21,42%

165 Чайківський Іван Адамович - 35,00%

166 Люшняк Микола Володимирович - 31,05%

167 Гевко Володимир Леонідович - 22,21%

Харківська область

168 Мезенцева Марія Сергіївна - 41,52%

169 Куницький Олександр Олегович - 47,99%

170 Одарченко Андрій Миколайович - 44,41%

171 Кінзбурська Вікторія Олександрівна - 38,02%

172 Здебський Юрій Вікторович - 43,61%

173 Бакумов Олександр Сергійович - 45,92%

174 Фельдман Олександр Борисович - 37,24%

175 Пивоваров Євген Павлович - 44,62%

176 Шенцев Дмитро Олексійович - 44,47%

177 Любота Дмитро Валерійович - 40,27%

178 Літвінов Олександр Миколайович - 31,75%

179 Кучер Олексій Володимирович - 50,62%

180 Красов Олексій Ігорович - 43,72%

181 Микиша Дмитро Сергійович - 38,06%

Херсонська область

182 Павліш Павло Васильович - 38,80%

183 Вагнєр Вікторія Олександрівна - 39,37%

184 Колихаєв Ігор Вікторович - 44,54%

185 Іванов Володимир Ілліч - 31,24%

186 Ковальов Олексій Іванович - 35,12%

Хмельницька область

187 Стефанчук Микола Олексійович - 35,83%

188 Лабазюк Сергій Петрович - 49,78%

189 Копанчук Олена Євгенівна - 32,66%

190 Жмеренецький Олексій Сергійович - 40,54%

191 Бондар Віктор Васильович - 30,63%

192 Герега Олександр Володимирович - 45,95%

193 Марчук Ігор Петрович - 35,58%

Черкаська область

194 Шпак Любов Олександрівна - 41,27%

195 Арсенюк Олег Олексійович - 41,24%

196 Стріхарський Андрій Петрович - 38,90%

197 Скічко Олександр Олександрович - 50,93%

198 Рудик Сергій Ярославович - 28,92%

199 Нагорняк Сергій Володимирович - 36,59%

200 Яценко Антон Володимирович - 69,08%

Чернівецька область

201 Лис Олена Георгіївна - 34,67%

202 Заремський Максим Валентинович - 37,04%

203 Мазурашу Георгій Георгійович - 27,05%

204 Божик Валерій Іванович - 50,97%

Чернігівська область

205 Семінський Олег Валерійович - 33,73%

206 Поляков Антон Едуардович - 33,16%

207 Зуєв Максим Сергійович - 25,35%

208 Давиденко Валерій Миколайович - 37,28%

209 Зуб Валерій Миколайович - 30,29%

210 Коровченко Сергій Володимирович - 21,29%

Київ

211 Юрченко Олександр Сергійович - 34,73%

212 Перебийніс Максим Вікторович - 34,43%

213 Дубнов Артем Васильович - 36,27%

214 Швець Сергій Федорович - 32,72%

215 Яременко Богдан Васильович - 37,51%

216 Забуранна Леся Валентинівна - 40,53%

217 Безугла Мар'яна Володимирівна - 38,41%

218 Гурін Дмитро Олександрович - 41,51%

219 Тищенко Микола Миколайович - 30,88%

220 Бондар Ганна В'ячеславівна - 36,92%

221 Пуртова Анна Анатоліївна - 23,58%

222 Грищук Роман Павлович - 40,33%

223 Буймістер Людмила Анатоліївна - 31,73%

21 липня

23:18 За результатами обробки 0,32% протоколів підсумки голосування в одномандатних округах мають такий вигляд:

 

22:46 Центральна виборча комісія почала підрахунок голосів на виборах. Так, за результатами обробки 0,03%, більшість в своєму окрузі набирають:

  • № 13 - Петро Юрчишин (самовисуванець)
  • № 32 - Олена Кріворучкіна ("Слуга народу")
  • № 57 - Вадим Новинський ("Опозиційний блок")
  • № 70 - Іван Дрогобецький (ОТЗЖ)
  • № 103 - Олег Воронько ("Слуга народу")
  • № 147 - Олег Кулініч (самовисуванець)
  • № 152 - Олег Осуховський (ВО "Свобода")
  • № 167 - Володимир Гевко ("Слуга народу")
  • № 221 - Анна Пуртова ("Слуга народу")

21:45 По мірі обробки бюлетенів ЦВК буде публікувати результати виборів у багатомандатному та одномандатних округах.

На даний момент за результатами першого екзит-полу в раду проходять 5 партій:

  1. "Слуга народу" - 43,9%
  2. "Опозиційна платформа - За життя" - 11,5%
  3. "Європейська солідарність" - 8,9%
  4. "Батьківщина" - 7,6%
  5. "Голос" - 6,3%

Парламентські вибори 2019: голосування в округах

Вибори до Верховної ради проходять кожні 5 років в останню неділю жовтня. Однак у 2019 році голосування відбудеться достроково (21 липня), відповідно до указу президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту VIII скликання і проведення позачергових виборів.

Народні депутати України обираються за змішаною системою. Половина кандидатів проходить у Раду за списками партій на підставі результатів виборів у багатомандатному загальнодержавному окрузі. Другу половину нардепів обирають за мажоритарною системою в одномандатних округах.

Всього в Україні 199 округів. Загальна кількість кандидатів-мажоритарників, зареєстрованих ЦВК для участі в парламентських виборах 2019, склала 3085 особи. З них 1405 кандидатів представляють партії, а 1680 йдуть на вибори як самовисуванці.

  • Вінницька область (округи 11-18) - 105 кандидатів
  • Волинська область (округи 19-23) - 44 кандидати
  • Дніпропетровська область (округи 24-40) - 294 кандидата
  • Донецька область (округи 45-52) - 202 кандидата
  • Житомирська область (округи 62-67) - 76 кандидатів
  • Закарпатська область (округи 68-73) - 90 кандидатів
  • Запорізька область (округи 74-82) - 121 кандидат
  • Івано-Франківська область (округи 83-89) - 96 кандидатів
  • Київська область (округи 90-98) - 212 кандидатів
  • Кіровоградська область (округи 99-103) - 75 кандидатів
  • Луганська область (округи 105-107) -124 кандидата
  • Львівська область (округи 115-126) -168 кандидатів
  • Миколаївська область (округи 127-132) - 88 кандидатів
  • Одеська область (округи 133-143) -198 кандидатів
  • Полтавська область (округи 144-151) -144 кандидата
  • Рівненська область (округи 152-156) - 64 кандидата
  • Сумська область (округи 157-162) - 79 кандидатів
  • Тернопільська область (округи 163-167) - 69 кандидатів
  • Харківська область (округи 168-181) - 154 кандидата
  • Херсонська область (округи 182-186) - 70 кандидатів
  • Хмельницька область (округи 187-193) - 90 кандидатів
  • Черкаська область (округи 194-200) - 116 кандидатів
  • Чернівецька область (округи 201-204) - 70 кандидатів
  • Чернігівська область (округи 205-210) - 97 кандидатів
  • місто Київ (округи 211-223) - 264 кандидата

Балотуватися в народні депутати мають право громадяни України старше 21 років, які протягом останніх п'яти років проживають на території країни, без судимості.

У день виборів на дільницях кожному виборцю для заповнення будуть надані два бюлетеня: зі списком партій (голосування в загальнодержавному багатомандатному окрузі), а також бюлетень із переліком кандидатів від округу, в якому проживає виборець.

Попередні результати парламентських виборів 2019 на підставі екзит-полів з'являться вже 21 липня після закриття виборчих дільниць.

Національний екзит-пол проводитиме консорціум із 3-х соціологічних центрів (фонд "Демократичні ініціативи", Центр Разумкова та КМІС) на виходах із 300 дільниць в різних регіонах України. Перші дані про результати голосування з'являться о 20:00.

Офіційні дані ЦВК оголосить не пізніше 5 серпня.

Передвиборні рейтинги

Соціологічна група "Рейтинг" опублікувала результати всеукраїнського опитування від 13-17 липня. Згідно з даними дослідження, в Раду можуть пройти п'ять партій.

Лідируючу позицію в рейтингу займає "Слуга народу" (49,5%). Друге місце у "Опозиційної платформи - За життя" (10,5%). Третій рядок у партії "Європейська солідарність" (7,7%), на четвертому місці "Батьківщина" (6,9%) і замикає п'ятірку лідерів партія "Голос" (5,9%).

За партію "Сила і честь" готові проголосувати 3,8% опитаних, "Опозиційний блок" підтримують 3,1%. Результати інших політичних сил - менше 3%.

Які партії проходять до парламенту: рейтинг

З 5-го липня по 11 липня Центром Разумкова було проведено соціологічне опитування передвиборних симпатій українців. У рейтингу лідирує партія Володимира Зеленського "Слуга народу" з рівнем підтримки 41,5%.

Прохідний 5% бар'єр також можуть подолати:

  • "Опозиційна платформа - За життя" (12,5%);
  • "Голос" (8,8%);
  • "Європейська солідарність" (8,3%);
  • ВО "Батьківщина" (7%).

Які партії проходять до парламенту: рейтинг

За даними дослідження групи "Рейтинг" від 6-10 липня 2019, в парламент проходять 5 партій:

  • "Слуга народу" (47% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором);
  • "Опозиційна платформа - За життя" (11,6%);
  • "Європейська Солідарність" (8,2%);
  • ВО "Батьківщина" (6,6%);
  • "Голос" (6,4%).

Менше 5% респондентів мають намір голосувати за "Силу і честь" (3,6%), "Опозиційний блок" (3,2%), "Українську стратегію Гройсмана" (2,8%), "Радикальну партію Олега Ляшка" (2,5%), ВО "Свобода" (2,1%), "Громадянську позицію" (1,4%), "Партію Шарія" (1,2%), "Самопоміч" (1,2%).

Нагадаємо, що раніше на сайті Центральної виборчої комісії вперше з'явилися фотографії кандидатів в нардепи по мажоритарних округах. Раніше фотографії можна було побачити тільки на виборчих дільницях. Зроблено це було на прохання громадської організації Рух "ЧЕСНО". Це дозволить виборцям ідентифікувати технічних кандидатів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся