Про компанію РБК-Україна

РБК-Україна - лідер новинних і бізнес-медіа України. Працює з 2006 року. Аудиторія - в середньому понад 20 млн відвідувачів на місяць.

Портал РБК-Україна складається з сайтів ліцензованого інформаційного агентства - "News" і "Daily", які висвітлюють фінансові, економічні і політичні події в Україні. А також розважально-інформаційних сайтів "Styler" і "Lite", які спеціалізується на новинах суспільства, культури, моди, здоров'я і технологій.

Головний принцип нашої роботи - абсолютна незалежність, неупередженість, подача тільки перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Ми орієнтуємося на кращі стандарти світової інформаційної і ділової журналістики.

Всі наші проекти працюють відповідно до чинного законодавства України. У складі "РБК-Україна" знаходиться ліцензоване інформаційне агентство "РБК-Україна".

Нашим матеріалами довіряють і активно цитують авторитетні українські та зарубіжні медіа. Новини та статті репостять лідери думок в соцмережах.

Ми вдячні нашим читачам, авторам і партнерам за постійну спільну роботу над поліпшенням якості нашого контенту і технологій.

За показниками незалежного сервісу Socialbakers, інформаційний портал РБК-Україна посідає перше місце за кількістю підписників у Facebook. У лютому 2020 року кількість підписників основного пабліка досягла 1 746 964 читачів, україномовного - 439 864 читачів. Підрозділ "Styler" налічує понад 883 тис. підписників, що сумарно дає змогу РБК-Україна говорити про аудиторію в соціальних мережах в більш, ніж 3 млн читачів і займати перше місце в загальному рейтингу українських соціально-політичних медіа за кількістю підписників. Кількість прямих підписників сумарно становить понад 4 млн.

Наші контакти
On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся