ru ua

На Львівщині за рішенням суду перерахують голоси на 6 дільницях

На Львівщині за рішенням суду перерахують голоси на 6 дільницях Ілюстративне фото (Віталій Носач/РБК-Україна)

Згідно з даними окружних виборчих комісій, на цьому окрузі переміг кандидат від "Європейської солідарності"

Львівський апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про те, що на 6 дільницях 119 округу провести перерахунок голосів виборців, які голосували на виборах до Верховної ради. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо Свобода".

Згідно з даними окружних виборчих комісій, на цьому окрузі переміг кандидат у народні депутати, чинний парламентар від "Європейської солідарності" Михайло Бондар. На 140 голосів йому поступився кандидат від партії "Слуга народу" Оресь Кавецький.

Відтак судді Львівського апеляційного адміністративного суду залишили без змін рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28 липня цього року.

Михайло Бондар звернувся з апеляцією на рішення суду першої інстанції з вимогою скасувати рішення про перерахунок голосів на шести дільницях.

Тим часом представники партії "Слуга народу" - Орест Кавецький і від громадської організації "Слуга народу України" Віталій Кравчук вимагали, щоб апеляційний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів на 40 дільничних виборчих комісіях.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Апеляційний суд скасував рішення Житомирського суду про перерахунок голосів в 64-му окрузі на виборах у Верховну раду, де балотувався Сергій Пашинський.

Крім того, Центральній виборчій комісії залишилося прийняти оригінальні протоколи про підсумки голосування на позачергових виборах до Верховної ради ще від двох окружних виборчих комісій.