Курс долара

Курс долара - відношення вартості національної грошової одиниці США до валюти інших держав.

Актуальний готівковий курс долара на поточний момент доступний на РБК-Україна в режимі онлайн.

Долар одна з найбільш поширених іноземних валют в Україні, тому її поточною вартістю по відношенню до гривні активно цікавляться не тільки представники банківської сфери та бізнесу, а й люди, далекі від світу фінансів.

курс долараФото: курс долара (РБК-Україна)

Курс гривні до долара: динаміка змін на валютному ринку

У тематичній довідковій рубриці нашого інформаційного порталу представлені готівкові курси основних валют, онлайн новини валютних торгів на міжбанку, вартість національної валюти по відношенню до грошових одиниць зарубіжних країн від НБУ.

Долар в Україні є найбільш використовуваної іноземною валютою, а коливання його курсу відображаються на стані національної економіки, промисловості, ринку енергоносіїв. Зростання курсу долара веде до збільшення цін на товари, послуги, тарифи житлово-комунального господарства і т.д.

У всьому світі долар вважається однією з найстабільніших грошових одиниць і обміняти його можна в будь-якій країні. Офіційний курс долара в Україні встановлюється щодня Національним банком. Вартість купівлі і продажу даної валюти в комерційних банках відрізняється від офіційної. Порівняти ціни та проаналізувати, де купити долар буде вигідніше, ви можете відвідавши розділ курсу валют РБК-Україна.

Курс долара в банках

Комерційні показники цін на покупку і продаж основних іноземних валют, в тому числі і американської, виведені в окремі таблиці і динамічно змінюються, щоб ви могли завжди залишатися в курсі останніх оновлень у фінансовому середовищі.

Середні значення курсу валют в банках виводяться на підставі показників найбільших комерційних фінансових установ країни, таких як UniCredit Bank, Ощадбанк, ПУМБ, Приватбанк, OTP Bank, Укрексімбанк, Промінвестбанк, ВТБ Банк, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк Росії.

Для зручного порівняння актуальна вартість покупки і продажу долара в різних банках вказана в окремих стовпцях. Середні показники виведені в зведену таблицю з посиланням на детальну розшифровку кожного підсумкового значення.

У розділі курсу валют РБК-Україна зібрана вся необхідна інформація для того, щоб ви змогли проаналізувати ситуацію, що склалася на валютному ринку і вирішити, в якому з банків країни купити долар вигідніше. Курси валют НБУ, міжбанку та середні показники допоможуть зорієнтуватися в змінах у фінансовому середовищі України.

Курс долара
Новини за 15 серпня
Новини за 14 серпня
Новини за 13 серпня
Новини за 10 серпня
Новини за 09 серпня
Новини за 08 серпня
Новини за 07 серпня
Новини за 06 серпня