ru ua

Новини Луганська

Луганськ - місто обласного значення в східній частині України. Чисельність населення на 2015 р. склала 447,9 тис. осіб. За площею Луганськ є одним з 10 найбільших міст України. Територіально місто розташоване в місці злиття двох річок - Лугань і Вільхова. За часів СРСР носив назву Ворошиловград. Адміністративно обласний центр ділиться на 4 райони: Жовтневий, Артемівський, Ленінський, Кам'янобрідський.

Найостанніші новини Луганська і регіону завжди доступні на інформаційному порталі РБК-Україна.

ЛуганськФото: Луганськ

Луганськ сьогодні: екстрені повідомлення і все про життя міста

Інформаційна стрічка постійно поповнюється новими повідомленнями, які розташовуються в хронологічній послідовності, щоб читачам було легко стежити за будь-якими оновленнями. З нашим сайтом ви не випустите з уваги важливі і ексклюзивні луганські новини сьогодні.

До уваги наших читачів завжди найсвіжіша і достовірна інформація:

- новини з усіх сфер суспільного життя;

- новини політики та економіки Луганська;

- екстрені новини за останню годину про аварії і ДТП;

- репортажі з засідань місцевих органів влади і громадських організацій.

Актуальна інформація про стан промисловості і бізнесу в регіоні, проблеми та перспективи розвитку області відбивається в стрічці новин Луганська.

Повідомлення про роботу сектора житлово-комунального господарства і важливі оголошення служб даного профілю дозволяють луганчанам залишатися в курсі того, що відбувається. Зведення про аварії і великі ДТП на дорогах міста оперативно сповіщають водіїв транспортних засобів про можливі небезпечні ділянки на трасах обласного центру і регіону.

Оперативно про події в місті та області на РБК-Україна

Надзвичайні події Луганська і кримінальні новини не залишаються без уваги нашого інформаційного агентства. Репортажі безпосередньо з місця подій із коментарями очевидців дають повне уявлення про те, що трапилося.

Оперативне викладення фактів, а також актуальні фотоматеріали та відеорепортажі на тему найбільш достовірно ілюструють всі події в Луганську сьогодні онлайн.

Останні новини Луганська на порталі РБК-Україна - максимально оперативно, неупереджено і лаконічно.

30 червня
27 червня
25 червня
22 червня
21 червня
20 червня
16 червня
14 червня
01 червня
30 травня
27 травня
26 травня
25 травня
24 травня
23 травня
22 травня
21 травня
16 травня
15 травня
14 травня
12 травня
11 травня
09 травня
08 травня
06 травня
05 травня
04 травня
03 травня