ua ru

Правила користування сайтом

Україна, місто Київ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Юбіті Медіа" (ТОВ "Юбіті Медіа"), юридична особа, зареєстрована за адресою: вул. Григорія Сковороди, 21/16, м. Київ, 04070, Україна, код ЄДРПОУ: 43835235, (далі - "Компанія"), пропонує будь-якому користувачеві мережі Інтернет (далі - "Користувач") використовувати Сайт відповідно до наступних правил (далі - "Правила").

1. Сайт є інформаційним ресурсом, на якому публікуються: новини, статті, інтерв'ю та інші матеріали про Україні та світі. Доступ до Сайту здійснюється на умовах безоплатної невиключної ліцензії для особистого користування. До деяких публікацій доступ може бути платним. На Сайті розміщуються публікації російською та українською мовами. Сайт не має явних вікових обмежень, але на Сайті може розміщуватися інформація, яка не призначена для неповнолітніх осіб. Під Сайтом потрібно розуміти як сам Сайт www.rbc.ua, так і його окремі розділи: «NEWS», «DAILY», «STYLER», «LITE» і т. д., а також сторінки Сайту в соціальних мережах Facebook (www.facebook.com/www.rbc.ua), Instagram (www.instagram.com/rbc.ua) і Telegram-каналі (www.t.me/RBC_ua_news).

2. Статус Правил

2.1. Правила є публічною офертою.

2.2. Вважається, що оферта акцептована, якщо Користувач зайшов на Сайт, на сторінку в соціальній мережі, а також розмістив посилання на Сайт.

2.3. Користувач зобов'язується дотримуватися Правила. У разі незгоди з Правилами, Користувач повинен припинити користуватися Сайтом.

2.4. Правила можуть бути змінені Компанією в будь-який час. Користувач зобов'язується періодично перевіряти поточну версію Правил.

3. При використанні Сайту Користувачеві заборонено:

3.1. Здійснювати будь-які протизаконні дії, які можуть призвести до погіршення працездатності Сайту або припинення його роботи, а також дії, спрямовані до несанкціонованого доступу до будь-якої частини Сайту.

3.2. Ображати, переслідувати, загрожувати іншим Користувачам Сайту або авторам публікацій, розміщених на Сайті.

3.3. Поширювати недостовірну інформацію про Сайт або авторів публікацій, розміщених на Сайті.

3.4. Розміщувати на сторінках Сайту в соціальних мережах інформацію, що суперечить законодавству України, інформацію, яка містить заклик до вчинення злочинів, образливу інформацію, рекламу, спам і коментарі, які не відносяться до теми публікації.

3.5. Направляти на адресу Сайту рекламні листи (спам).

3.6. Копіювати дизайн Сайту, качати з Сайту текстові, фото або відео матеріали з метою подальшого розповсюдження.

3.7. Використовувати фірмове найменування, торговельні марки Компанії без дозволу.

3.8. Видавати себе за іншу людину.

3.9. Здійснювати незаконний збір та обробку персональних даних інших осіб без їх згоди.

4. Компанія має право:

4.1. Розміщувати на Сайті будь-яку інформацію, яка не суперечить чинному законодавству України.

4.2. Змінювати розділи, змінювати адреси посилань на матеріали.

4.3. Видалити або обмежити доступ до будь-якої інформації, розміщеної на Сайті, без попереднього повідомлення Користувача і без пояснення причин.

4.4. Заблокувати доступ будь-якого Користувача до Сайту, без попереднього повідомлення Користувача і без пояснення причин.

5. Про інтелектуальної власності

5.1. Користувач зобов'язується дотримуватися права інтелектуальної власності на об'єкти, розміщені на Сайті.

5.2. При відтворенні матеріалів, розміщених на Сайті, необхідно вказувати ім'я автора (при наявності) і джерело запозичення. Інформація має передаватися без спотворень.

5.3. Фотографії, зображення належать їх правовласникам.

5.4. Користувачі, які дають Сайту невиключну безкоштовну безстрокову ліцензію на публікацію своїх матеріалів на Сайті з правом переведення на будь-яку мову.

6. Про претензії

6.1. У разі якщо Користувач вважає, що який-небудь матеріал Сайту порушує його права, Користувач повинен направити Компанії за адресою info@rbc.ua скарги, що містить інформацію:

6.1.1. про права Користувача, які він вважає порушеними;

6.1.2. вказати адресу, де розміщений спірний матеріал;

6.1.3. процитувати спірний текст або вказати спірний об'єкт, щоб можна було його ідентифікувати;

6.1.4. привести докази того, що спірний матеріал порушує права Користувача.

6.2. На підставі скарги Компанія може прийняти рішення про її задоволення, часткове задоволення або відмову.

7. Відповідальність

7.1. Компанія не відповідає за інформацію, розміщену Користувачами в коментарях на сторінках Сайту в соціальних мережах.

7.2. Компанія не несе відповідальність за можливі перебої в роботі Сайту і втрату матеріалів, розміщених на Сайті.

7.3. Інформація, розміщена на Сайті, не є керівництво до дії. Користувач повинен критично ставитися до інформації, розміщеної в Інтернеті.

7.4. Компанія не несе відповідальність за публікації, в яких використано інформацію з інших джерел. Всі претензії слід адресувати до першоджерела.

7.5. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

7.6. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

7.7. Компанія не несе відповідальність за соціальні мережі, на яких розміщені сторінки Сайту.

8. Про персональних даних

8.1. Надаючи персональні дані Компанії, Користувач дає згоду на їх обробку.

8.2. Компанія захищає дані користувача у відповідності з Політикою конфіденційності

9. Про застосовне право

9.1. Сайт діє в рамках законодавства України, а також дотримується Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR). Усі виникаючі суперечки вирішуються на підставі законодавства України.