ua en ru

Правила використання матеріалів та правова інформація

Правила використання матеріалів

При відтворенні повністю або частини інформаційного матеріалу, опублікованого на порталі «РБК-Україна» (www.rbc.ua), необхідно обов’язково зазначати ім’я автора (за наявності) та джерело запозичення. Інтернет-ресурсам заборонено відтворювати інформаційні матеріали «РБК-Україна» без активного і відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.rbc.ua, яке має бути розміщено в самому тексті, не нижче другого абзацу.

Щодо права інтелектуальної власності

Якщо ви виявили, що на порталі «РБК-Україна» (www.rbc.ua) розміщено матеріал, який порушує ваші права інтелектуальної власності, повідомте нас про це.

Щодо інформації

Редакція порталу може не поділяти думки авторів і не несе за їх матеріали відповідальність. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості. Редакція порталу не відповідає за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами «РБК-Україна». Редакція не надає будь-яких консультацій та не вступає в дискусії з читачами.

Щодо реклами

За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. (А) - цим символом позначається матеріал, який розміщено на правах реклами.