ua ru

Про компанію

РБК-Україна - це провідна медіа-компанія України, яка працює на ринку з 2006 року.

Має ліцензію інформаційного агентства і висвітлює різні події як в Україні, так і в світі.

В РБК-Україна входять проекти:

- інформаційне агентство РБК-Україна (стрічка новин news.rbc.ua і аналітика daily.rbc.ua);

- інформаційний сайт, що висвітлює суспільно-політичне життя STYLER (styler.rbc.ua);

- інформаційний сайт про туризм TRAVEL (travel.rbc.ua);

- розважальний сайт LITE (lite.rbc.ua).

РБК-Україна входить в трійку провідних сайтів України.

Власна аудиторія проектів становить понад 7 млн ​​відвідувачів на місяць.Дані e.gemius.com за лютий 2021 року

РБК-Україна має найбільшу в Україні сумарну аудиторію в соцмережах - понад 2,5 млн.Дані socialbakers.com станом на квітень 2021 року

Головний принцип нашої роботи - абсолютна незалежність, неупередженість, подача тільки перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Ми орієнтуємося на кращі стандарти світової інформаційної і ділової журналістики.

Веб-сайти є Інтернет-ЗМІ і діють відповідно до чинного законодавства України.

Нагороди

 1. Подяка творчому колективу інформаційного агентства “РБК-Україна” за активну участь у висвітленні діяльності підприємств паливно-енергетичного комплексу та інформування громадськості про події в енергетичній галузі.
 2. Лауреат загальнонаціональної програми “Людина року 2011” в номінації “Інтернет-медіа року”.
 3. Почесна відзнака загальнонаціональної програми “Людина року 2008” за багаторічне плідне співробітництво та професійну підтримку під час реалізації загальнонаціональної програми “Людина року”.
 4. Подяка за участь у громадському проекті “Здорові діти” за надання допомоги у проведенні благодійної акції “Здорові діти”, спрямованої на придбання бронхоскопу для Клінічної лікарні №17 міста Києва.
 5. Подяка за допомогу в проведенні Першого українського ритейл-форуму.
 6. Диплом за сприяння у важливій справі збереження людських життів та популяризації професії рятувальника.
 7. Подяка за активну співпрацю та висвітлення соціальної тематики, покликане сформувати відповідальне, толерантне та доброзичливе суспільство, а також - за цінний внесок у соціально-гуманітарне життя України, яке примножує сили українського народу.
 8. Диплом учасника першої всеукраїнської виставки-форуму “Житло 2007”
 9. Диплом переможця конкурсу “Кращий журналіст фондового ринку 2012” за ІІ місце в номінації “Краще інформаційне агентство, яке публікує матеріали на тему фондового ринку”.
 10. Подяка за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у організацію і проведення VIII Львівського міжнародного економічного форуму.
 11. Почесна грамота за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України та з нагоди дня будівельника.