ua en ru

Про компанію

РБК-Україна - український інформаційний портал, що працює на медіа ринку з 2006 року та висвітлює найважливіші події в Україні та світі. На сьогодні РБК-Україна стабільно входить у трійку найвідвідуваніших онлайн ЗМІ України та є одним з найцитованіших видань.

Дані e.gemius.com за березень 2023 року

Крім того, РБК-Україна має одну з найбільших в Україні аудиторій у Facebook

Дані metricool.com станом на жовтень 2023 року

Широко представлений у всіх популярних соціальних мережах та на відеохостингу YouTube:

Facebook

YouTube

Instagram

Telegram

Twitter                                               

Портал РБК-Україна працює цілодобово та охоплює низку тем - від політичних та економічних до розважальних. Щоб кожен читач був у курсі поточних подій, а також завжди знаходив для себе щось важливе, корисне та цікаве. 

Наші матеріали публікуються трьома мовами - українською, російською та англійською. Англомовна версія сайту була запущена у 2023 році, основна мета якої - збільшення  присутності українських медіа та інформації про Україну безпосередньо з України в інтернет просторі. Ми прагнемо надати перевірену інформацію про війну та інші події в Україні з перших рук якомога ширшій аудиторії.

Команда РБК-Україна у своїй роботі дотримується редакційної політики та стандартів видання. Наші автори - провідні українські журналісти, відзначені в тому числі державними нагородами. Кожен з них є експертом у своїх темах.

Місія нашого видання - оперативно та точно інформувати читачів щодо подій, які відбуваються в Україні та за кордоном. Найповніше розкривати найважливіші та найактуальніші теми, простими словами пояснювати складні процеси, давати різні точки зору. 

Наші головні принципи:

 • об’єктивність - ми надаємо нашим читачам факти, без підтримання будь-яких сторін, без викривлення інформації;

 • точність - ми ретельно перевіряємо факти та надаємо лише надійну інформацію з першоджерел;

 • актуальність - ми завжди оперативно інформуємо читачів про важливі актуальні події;

 • прозорість - ми відкриті щодо своїх джерел отримання інформації;

 • незалежність - ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Крім того, РБК-Україна це єдине з п'яти найпопулярніших онлайн-ЗМІ в Україні, яке належить не олігарху, а медіа-бізнесмену.

Нагороди

 1. Подяка від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля трудовому колективу ТОВ “Юбіті Медіа” “За значний внесок у відстоювання демократичних ідеалів та свободи слова в умовах воєнного стану, захист інформаційного простору і високий професіоналізм”.
 2. Відзнакою Головного управління розвідки України Міністерства оборони України “За сприяння воєнній розвідці України” ІІ ступеня наказом начальника ГУР Міноборони Кирила Буданова 26 травня 2023 року нагороджена Уляна Безпалько.
 3. Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня указом президента України Володимира Зеленського 23 серпня 2023 року нагороджена Уляна Безпалько.
 4. Грамотою “За заслуги перед Українським народом” від Верховної Ради України 3 червня 2021 року нагороджена Уляна Безпалько.
 5. Подяка інформаційному порталу “РБК-Україна” за активну підтримку важливих платформ щодо відбудови України та публічного висвітлення необхідності обговорення цього питання у широкому колі.
 6. Подяка творчому колективу інформаційного агентства “РБК-Україна” за активну участь у висвітленні діяльності підприємств паливно-енергетичного комплексу та інформування громадськості про події в енергетичній галузі.
 7. Лауреат загальнонаціональної програми “Людина року 2011” в номінації “Інтернет-медіа року”.
 8. Почесна відзнака загальнонаціональної програми “Людина року 2008” за багаторічне плідне співробітництво та професійну підтримку під час реалізації загальнонаціональної програми “Людина року”.
 9. Подяка за участь у громадському проекті “Здорові діти” за надання допомоги у проведенні благодійної акції “Здорові діти”, спрямованої на придбання бронхоскопу для Клінічної лікарні №17 міста Києва.
 10. Подяка за допомогу в проведенні Першого українського ритейл-форуму.
 11. Диплом за сприяння у важливій справі збереження людських життів та популяризації професії рятувальника.
 12. Подяка за активну співпрацю та висвітлення соціальної тематики, покликане сформувати відповідальне, толерантне та доброзичливе суспільство, а також - за цінний внесок у соціально-гуманітарне життя України, яке примножує сили українського народу.
 13. Диплом учасника першої всеукраїнської виставки-форуму “Житло 2007”
 14. Диплом переможця конкурсу “Кращий журналіст фондового ринку 2012” за ІІ місце в номінації “Краще інформаційне агентство, яке публікує матеріали на тему фондового ринку”.
 15. Подяка за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у організацію і проведення VIII Львівського міжнародного економічного форуму.
 16. Почесна грамота за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України та з нагоди дня будівельника.