ru ua

Новоини Криму

Крим - територія в південній частині України. Півострів, що омивається Чорним і Азовським морями. Географічне положення, кліматичні особливості та історико-культурний потенціал Криму зумовили розвиток туризму в регіоні. На курорти Криму для відпочинку і оздоровлення з'їжджаються туристи з багатьох міст і країн зарубіжжя.

Найбільш великими містами півострова є Севастополь, Сімферополь, Ялта, Євпаторія, Керч. При цьому Сімферополь розглядається як адміністративний центр Автономної Республіки, а Севастополь - як місто особливого значення, навколо якого формується окремий округ.

Офіційна назва півострова в українському адміністративний поділ - Автономна Республіка Крим.

Кримське узбережжяФото:Кримське узбережжя

Новини Криму на РБК-Україна: події з усіх сфер життя півострова

Важливі факти з області економіки, політики, транспорту, новини промисловості і сільського господарства, надзвичайні і кримінальні події, інформація про військові конфлікти і збройні протистояння оперативно публікується безпосередньо з першоджерела з неупередженою оцінкою фактів.

На сторінках інтернет-порталу РБК-Україна ви в будь-який момент можете ознайомитися з новинами Севастополя, Сімферополя, Ялти, Феодосії, Алупки, Алушти, Керчі та інших міст регіону зі сфери житлово-комунального сектора, офіційними заявами від представників місцевої влади, важливими повідомленнями комунальних служб півострова.

Останні новини суспільного життя і екстрені повідомлення

Новини Республіки Крим з соціальної сфери, спорту, оголошення громадських організацій, репортажі з засідань місцевих органів уряду - все це також є відвідувачам порталу РБК-Україна онлайн в будь-який момент часу.

Інформація про аварії і великі ДТП на дорогах Криму, дозволить нашим читачам оперативно дізнатися про те, що відбувається і попередить про можливу небезпеку на певних маршрутах руху.

У репортажах нашого порталу висвітлюються події в Криму сьогодні з коментарями очевидців і потерпілих, докладними фото і відеоматеріалами, щоб ви змогли оцінити повну картину того, що відбувається.

Культурні та туристичні кримські новини сьогодні: анонси цікавих заходів та багато іншого

Краса природи, культурні та історичні цінності привертають до Криму щорічно тисячі туристів. Тому для гостей півострова корисною буде інформація про заходи дозвілля і розважальні шоу. На РБК-Україна наші читачі зможуть ознайомитися з афішею майбутніх концертів, виставок мистецтва, ярмарків і презентацій, щоб спланувати свою відпустку або вихідні дні.

18 червня
17 червня
17 травня
11 травня
29 квітня
27 квітня
22 квітня
29 березня
25 березня
16 березня
28 лютого
17 лютого
08 лютого
21 грудня
15 грудня
10 грудня
15 листопада
11 листопада
03 листопада
27 жовтня
21 жовтня
05 жовтня
27 вересня
09 вересня
31 серпня
20 серпня
19 серпня
18 серпня
14 серпня
12 серпня
08 серпня
07 серпня
05 серпня
30 липня
27 липня
16 липня
14 липня
10 липня
07 липня
01 липня
25 червня