Засідання Ради

Засідання Ради - колегія народних депутатів України під головуванням спікера, який організовує роботу парламенту, веде пленарні засідання і підписує прийняті акти.

зал засідань ВРФото: зал засідань ВР (president.gov.ua)

Парламент України є єдиним законодавчим органом влади, до повноважень якого також входить формування Кабінету міністрів. Рада працює сесійно, в її склад входить 450 депутатів, що обираються на термін 5 років.

Рішення на засіданнях Ради приймаються після особистого голосування кожного депутата. Предметом голосування можуть бути законопроекти або поправки до них, прийняття бюджету, призначення референдумів, затвердження загальнонаціональних програм, питання, пов'язані з функціонуванням ВРУ.

Верховна Рада України формує законодавство шляхом розгляду пропозицій, внесених депутатами і президентом. При надходженні проекту закону його розглядає комісія, потім копії видаються депутатам. Обумовлюється термін читання і обговорень. Те, що прийняла сьогодні Верховна Рада, можна подивитися на офіційному сайті Парламенту.

Новини засідань Верховної Ради

На РБК-Україна представлена ​​актуальна інформація про те, які законопроекти Верховної Ради України були запропоновані депутатами, внесені на розгляд та голосування, які закони були прийняті або навпаки відхилені і орієнтовані на доопрацювання, а також почитати самі закони, що приймаються Верховною Радою.

Крім того у нас ви дізнаєтесь, які питання обговорюються на засіданнях ВР і що відбувається в сесійно залі, можете ознайомитися з думкою фахівців, подивитися інтерв'ю з представниками української влади, політиками та експертами.

Засідання Ради
Новини за 13 липня
Новини за 12 липня
Новини за 11 липня
Новини за 10 липня
Новини за 06 липня
Новини за 05 липня
Новини за 04 липня
Новини за 03 липня