ru ua

Новини Донецька

Донецьк є адміністративним центром Донецької області, а також одним з найбільших промислових міст України з населенням близько 2 млн. осіб.

На порталі РБК-Україна до вашої уваги останні новини Донецька. Актуальна і достовірна інформація з перших вуст про події в обласному центрі та найбільших містах східної України завжди доступна відвідувачам сайту в режимі онлайн.

ДонецькФото: Донецьк

У Донецьку зосереджений високий економічний і науковий потенціал. Донецьк характеризується багатогалузевою спеціалізацією промисловості, в ньому зосереджені підприємства з виготовлення та розповсюдження електроенергії, газу, води, металургії, харчової промисловості, вугільної промисловості та машинобудування.

Новини Донецька

Ситуація в Донецьку в сфері економіки, політики, транспорту, житлово-комунального комплексу, громадському та культурному житті відбивається в репортажах з тематичними фотографіями і відеозаписами.

Інформаційна стрічка новин Донецька постійно поповнюється новими звістками з життя міста. Події розташовуються в хронологічному порядку, щоб вам було зручно стежити за оновленнями. Новини Донецька минулих днів зберігаються в архівній хроніці. Вибравши потрібну дату в календарній формі, ви в будь-який момент можете дізнатися про події минулого тижня або місяця.

Надзвичайні події в Донецьку сьогодні, ексклюзивні матеріали, інформація про великі аварії і ДТП на дорогах обласного центру та прилеглих міст оперативно публікуються в новинній стрічці порталу. Це не дасть вам випустити з уваги важливі факти, а інформація про дорожньо-транспортні пригоди за останню годину попередить водіїв про можливі небезпечні ситуації на певних маршрутах руху.

Донецькі новини сьогодні ми публікуємо максимально оперативно з неупередженої оцінкою висловлюваних фактів. На сторінках РБК-Україна ви можете прочитати інтерв'ю з відомими та успішними жителями східного регіону країни, чиновниками, ознайомитися з анонсом важливих подій з культурного і суспільного життя обласного центру.

21 червня
15 червня
09 червня
07 червня
14 травня
07 травня
06 травня
04 травня
27 квітня
18 квітня
12 квітня
10 квітня
09 квітня
04 квітня
23 березня
12 березня
08 березня
02 березня
24 лютого
12 лютого
11 лютого
09 лютого
16 жовтня
10 жовтня
10 вересня
06 вересня
14 серпня
29 липня
27 липня
10 липня
06 липня
24 червня
15 травня
30 квітня
28 квітня
22 квітня
30 березня
24 березня
10 березня
09 березня
06 березня