ru ua

Новини Києва

На порталі РБК-Україна ви завжди знайдете останні новини Києва та Київської області. Найактуальніша інформація про міські події представлена ​​в онлайн-стрічці новин, яка оновлюється в режимі реального часу.

ККиїв - столиця УкраїниФото: Київ - столиця України

Столиця України - Київ

Київ є історичним, політичним і культурним центром нашої країни. Це місто, в якому знаходяться державні органи влади, штаб-квартири іноземних організацій, офіси найбільших українських компаній і громадських організацій. Крім цього, Київ - центр християнства і одне з найдавніших міст східної Європи, історичні пам'ятки якого внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Новини Києва на РБК-Україна

Київ - прекрасне місто, де відбувається багато цікавих і корисних для всієї України подій. Саме з цієї причини кожен свідомий городянин повинен знати про те, що відбувається в столиці і вникати в численні ланцюжки подій.

Регіональний розділ сайту про життя столиці дозволяє дізнатися події в Києві таких категорій: економіка, політика, події, транспорт, сектор ЖКГ, громадська та соціальна сфера. Цікаві інтерв'ю з міськими чиновниками, представниками громадських організацій, відомими жителями столиці регулярно публікуються на РБК-Україна.

Ми розміщуємо тільки перевірені дані безпосередньо з першоджерела і неупереджено викладаємо всі факти. Останні новини Києва сьогодні з'являються на сторінках сайту з коментарями очевидців з місця подій, фотографіями і відеозаписами по темі.

Зведення про надзвичайні події, кримінальні новини, інформація про аварії і затори в Києві за останню годину, повідомлення столичних комунальних служб, новини з Київської міської адміністрації, думки чиновників і представників місцевої влади про проблеми і перспективи розвитку столиці, а також інші київські новини ви завжди зможете прочитати на сторінках нашого порталу, що дуже зручно і дозволяє отримати повну картину того, що відбувається в регіоні.

Київ є культурно-історичним центром України, куди щодня приїжджають сотні туристів з інших міст і з-за кордону. Тому наше агентство також надає жителям і гостям міста корисну інформацію про пізнавальні, культурні і дозвіллєві заходи, що проводяться на території столиці. У нас в зможете дізнатися, куди можна сходити на вихідні дні, повеселитися і відпочити від важких робочих буднів.

03 грудня
02 грудня
01 грудня