ua ru

Новини Києва

На порталі РБК-Україна ви завжди знайдете останні новини Києва та Київської області. Найактуальніша інформація про міські події представлена ​​в онлайн-стрічці новин, яка оновлюється в режимі реального часу.

ККиїв - столиця УкраїниФото: Київ - столиця України

Столиця України - Київ

Київ є історичним, політичним і культурним центром нашої країни. Це місто, в якому знаходяться державні органи влади, штаб-квартири іноземних організацій, офіси найбільших українських компаній і громадських організацій. Крім цього, Київ - центр християнства і одне з найдавніших міст східної Європи, історичні пам'ятки якого внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Новини Києва на РБК-Україна

Київ - прекрасне місто, де відбувається багато цікавих і корисних для всієї України подій. Саме з цієї причини кожен свідомий городянин повинен знати про те, що відбувається в столиці і вникати в численні ланцюжки подій.

Регіональний розділ сайту про життя столиці дозволяє дізнатися події в Києві таких категорій: економіка, політика, події, транспорт, сектор ЖКГ, громадська та соціальна сфера. Цікаві інтерв'ю з міськими чиновниками, представниками громадських організацій, відомими жителями столиці регулярно публікуються на РБК-Україна.

Ми розміщуємо тільки перевірені дані безпосередньо з першоджерела і неупереджено викладаємо всі факти. Останні новини Києва сьогодні з'являються на сторінках сайту з коментарями очевидців з місця подій, фотографіями і відеозаписами по темі.

Зведення про надзвичайні події, кримінальні новини, інформація про аварії і затори в Києві за останню годину, повідомлення столичних комунальних служб, новини з Київської міської адміністрації, думки чиновників і представників місцевої влади про проблеми і перспективи розвитку столиці, а також інші київські новини ви завжди зможете прочитати на сторінках нашого порталу, що дуже зручно і дозволяє отримати повну картину того, що відбувається в регіоні.

Київ є культурно-історичним центром України, куди щодня приїжджають сотні туристів з інших міст і з-за кордону. Тому наше агентство також надає жителям і гостям міста корисну інформацію про пізнавальні, культурні і дозвіллєві заходи, що проводяться на території столиці. У нас в зможете дізнатися, куди можна сходити на вихідні дні, повеселитися і відпочити від важких робочих буднів.

10 серпня
08 серпня
06 серпня
05 серпня
04 серпня
02 серпня
01 серпня
31 липня
30 липня
29 липня
28 липня
27 липня
26 липня
25 липня
24 липня
23 липня
22 липня
20 липня
19 липня
17 липня
14 липня