ru ua

Новини Одеси

Повна інформаційна картина міського життя обласного центру на півдні України представлена ​​в онлайн-стрічці порталу РБК-Україна. Останні новини Одеси в сферах суспільного життя, економіки, транспорту, повідомлення про надзвичайні події, аварії на дорогах міста і області, кримінальні новини оновлюються в режимі реального часу.

Вид на Одеський морвокзалФото: Вид на Одеський морвокзал

Одеса - обласний центр на півдні України, де знаходиться головна військово-морська база країни, найбільший торговий порт. Місто було засноване в 1794 році за указом імператриці Катерини II. Головним портовим містом Російської імперії на берегах Чорного моря Одеса стала на початку XIX століття за градоначальника Рішельє.

В даний час в Одесі розвинені різні галузі промисловості, торгівля, виробництво продуктів харчування. Завдяки близькості до Чорного моря, кліматичним особливостям і численним культурним пам'яткам, Одеса також є центром туризму. Населення міста становить понад мільйон жителів.

Новини Одеси

Для зручності наших читачів новини Одеси онлайн розділені за тематичними категоріями. Це статті, які висвітлюють важливі міські події; актуальні фото і відео з життя обласного центру і його жителів; кримінальні події в Одесі і ДТП; експертні думки про проблеми і події від уповноважених осіб.

У нас ви також можете почитати інтерв'ю з представниками міських і обласних органів влади, відомими одеситами і гостями міста, ознайомитися з важливими оголошеннями комунальних служб, афішею майбутніх заходів, дізнатися одеські новини в сфері спорту.

Одеса має не тільки багату історію, але також є культурним і туристичним центром півдня України, тому новини дозвілля, події в Одесі з області мистецтва, повідомлення про плановані розважальні заходи і шоу будуть дуже важливі і цікаві одеситам, а також тим, хто планує відвідати це чудове місто. З порталом РБК-Україна ви завжди будете в курсі культурного життя "перлини біля моря".

14 квітня
04 квітня
03 квітня
02 квітня
30 березня
24 березня
22 березня
20 березня
18 березня
08 лютого
20 січня
18 січня
13 січня
23 листопада
15 листопада
09 листопада
06 листопада
03 листопада
25 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
18 жовтня
17 жовтня
12 жовтня
03 жовтня
30 вересня
25 вересня
22 вересня
18 вересня
10 вересня
09 вересня
07 вересня
26 серпня
17 серпня
12 серпня
09 серпня