Кабмін

Кабмін України - вищий виконавчий орган влади в Україні. КМУ є органом, який контролюється і звітує перед Верховною Радою України і відповідає перед Президентом України.

Діяльність Кабінету Міністрів України регулюється Конституцією України та відповідними законами України, а також вказівками Президента України і Верховною Радою. Кабмін складається з Прем'єр-міністра, Перший віце-прем'єр-міністра, трьох віце-прем'єр міністрів і міністров.Действующім главою КМУ та Прем'єр-міністром України з 27 лютого 2014 роки є Арсеній Яценюк.

Діяльність Кабінету Міністрів здійснюється завдяки щотижневим засіданням Кабміну, які скликає Прем'єр-міністр щотижня в середу. Також Прем'єр має повноваження скликати КМУ на позачергові засідання. У переговорах Кабміну беруть участь усі члени КМ, засідання вважається таким, що відбувся, якщо присутні більше половини складу КМУ.

Прийняття рішень, відповідно до регламенту і конституційними повноваженнями, Кабмін здійснюється за допомогою голосування. При рівномірному розподілі голосів, вирішальним є голос Прем'єр-міністр. Розпорядження Кабінету Міністрів входить в дію відразу після його підписання Прем'єром.

Кабмін
Новини за 27 грудня
Новини за 20 грудня
Новини за 18 грудня
Новини за 13 грудня
Новини за 06 грудня
Новини за 01 грудня
Новини за 22 листопада
Новини за 15 листопада
Новини за 25 жовтня
Новини за 26 квітня
Новини за 19 квітня
Новини за 05 квітня
Новини за 14 лютого
Новини за 02 вересня
Новини за 31 серпня
Новини за 26 серпня
Новини за 05 серпня
Новини за 31 липня
Новини за 29 липня
Новини за 24 липня
Новини за 17 липня
Новини за 24 червня