Степан Кубів біографія - коротке досьє на першого віце-премьер-міністра

18.01.2019 - 11:54
Кубів заявив про збільшення підтримки регіональних інвестпроектів
16.01.2019 - 02:56
Україна перегляне угоду про вільну торгівлю з Грузією
15.01.2019 - 12:23
У Кабміні заявили про стабільні показники в економіці на початку 2019
08.01.2019 - 10:26
НАЗК внесло припис Кубіву та Омеляну
20.12.2018 - 11:28
В Україні планують створити базу даних звітності держпідприємств
29.10.2018 - 03:00
В Україну прибула офіційна торгова місія США
05.10.2018 - 01:27
Питання морських портів обговорять на засіданні Кабміну
05.10.2018 - 12:37
Кубів розповів, наскільки впав рівень тіньової економіки в Україні за 4 роки
05.10.2018 - 12:02
Держава отримала 185 млн гривень від малої приватизації за 2 місяці, - Кубів
05.10.2018 - 11:38
Ріст ВВП в Україні складе понад 3% наприкінці 2018 року
26.09.2018 - 06:18
Україна очікує підписання угоди з Туреччиною про ЗВТ в найкоротші терміни, - Кубів
28.08.2018 - 02:55
Україна наростила експорт товарів і послуг на 7,2 млрд доларів у 2017 році, - МЕРТ
10.08.2018 - 04:35
НАЗК перевірило декларації Луценка та ряду міністрів
13.06.2018 - 02:07
Уряд доручив провести розслідування щодо глави Держрезерву
05.06.2018 - 08:07
В МЕРТ почали роботу над Експортною стратегією України
21.05.2018 - 01:35
Уряд просить Раду розглянути законопроект щодо вимог до кредиторів
21.05.2018 - 01:11
Створення антикорупційного суду збільшить інвестиції в Україну, - Кубів
21.05.2018 - 01:02
ВВП України зростає дев’ять кварталів поспіль, - Кубів
18.05.2018 - 10:06
МОН і Мінекономрозвитку домовилися, як реалізовувати студентські стартапи
26.04.2018 - 05:11
Україна готова долучитися до проектів у Єгипті вартістю 280 млн доларів, - Кубів
05.04.2018 - 03:30
В Україні за два роки валовий регіональний продукт зріс на 20%
1 2 3 4 5 6 7 8
1 из 8
Архів

Досьє на Степана Кубіва - першого віце-прем'єр-міністра і міністра економічного розвитку і торгівлі

Кубів Степан Іванович (нар. 19 березня 1962, с. Мшанець, Зборівський район, Тернопільська область, УРСР, СРСР)

У 1984 році закінчив математичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю математик, викладач математики. У 2002 році закінчив факультет економіки і менеджменту Національного університету "Львівська політехніка".

Кандидат економічних наук (2006), доцент (жовтень 2007).

1983-1984 - лаборант кафедри вищої математики Львівського державного університету ім. Івана Франко.

1984-1990 - секретар комітету комсомолу Львівського держуніверситету, завідувач організаційним відділом, завідувач відділу наукової та студентської молоді обкому комсомолу, секретар обласної координаційної ради науково-технічної творчої молоді, член вченої ради ЛДУ, заступник голови координаційної ради при Львівському облвиконкомі з питань науково-технічної творчості молоді, член ревізійної комісії ЦК ЛКСМУ. Був членом КПРС.

1991-1994 - заступник директора, потім директор з науково-технічної творчості та нових форм господарювання Львівського обласного молодіжного науково-економічного об'єднання "Студентський Львів".

1994 - директор спільного науково-виробничого підприємства "Студентський Львів" при Львівському облвиконкомі.

З 1994 - працював в АТ "ЗУКБ" на посадах від спеціаліста планово-економічного відділу до першого заступника голови правління та в. о. голови правління.

2000-2008 - голова правління ВАТ "Кредобанк" (в 2000 банк мав назву АТ "ЗУКБ", 2003-2005 - ВАТ "Кредит банк (Україна)").

З квітня 2006 до грудня 2012 року - депутат Львівської обласної ради. Вперше балотувався за списком "Нашої України", другий раз-у жовтні 2010 року - вже від "Фронту змін". Обіймав посаду заступника бюджетної комісії.

З 2008 - доцент (за сумісництвом) НУ "Львівська політехніка", кафедра маркетингу і логістики.

З 2010 - член наглядової ради банку "Львів".

У жовтні 2010 року балотувався на посаду мера міста Львова. Посів п'яте місце, отримавши понад 14 тисяч голосів.

З 12 грудня 2012 року - народний депутат України VII скликання від партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" під № 23. Був головою обласного передвиборного штабу. У Верховній Раді займає посаду заступника голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Під час масових антиурядових виступів в Україні 2013-2014 роки Степан Кубів був комендантом Евромайдана в Києві.

З 24 лютого по 19 червня 2014 року глава Національного банку України (НБУ). 18 червня у своєму фейсбуці він оприлюднив заяву про відставку, причиною якої вказав бажання продовжити публічну політичну діяльність.

З 27 листопада 2014 року народний депутат України VIII скликання від Блоку Порошенко під № 59. Член Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності.

З 15 січня 2015 року представник Президента України у Верховній Раді.

14 квітня 2016 року Верховною Радою України призначений на посаду першого віце-прем'єр-міністра і міністра економічного розвитку і торгівлі за сумісництвом.

Звання, чини, регалії

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності.

Голова Львівської обласної організації Громадської організації "Фронт змін".

Член ради Торгово-промислової палати України.

Співзасновник Мистецького фонду імені Данила Галицького.