ru ua
РБК-Україна » Теги » Л » Леонід Кожара

Леонід Кожара

23.12.2020 - 15:03 Справу екс-глави МЗС, підозрюваного у вбивстві, передали в суд 03.11.2020 - 14:56 Колишнього главу МЗС Кожару залишили під вартою 10.08.2020 - 21:17 Екс-главу МЗС Кожару залишили під вартою 13.07.2020 - 17:07 Суд продовжив запобіжний захід Кожарі 11.06.2020 - 15:12 Суд знову заарештував Кожару за підозрою у вбивстві 21.05.2020 - 19:23 Прокуратура просить суд повернути Кожару в СІЗО 21.05.2020 - 16:01 Кожара вийшов з СІЗО під заставу 13.05.2020 - 17:32 Апеляційний суд залишив Кожару під вартою 15.04.2020 - 21:24 Дружину Кожари відпустили під особисте зобов'язання 10.04.2020 - 17:13 Дружині Кожари повідомили про підозру 31.03.2020 - 15:13 Справа Кожари: на одязі його дружини знайшли сліди від пострілу 27.03.2020 - 15:04 Суд взяв Кожару під варту і призначив 14 млн гривень застави 27.03.2020 - 11:58 Суд продовжив обрання запобіжного заходу Кожарі 26.03.2020 - 18:40 Розгляд справи Кожари відклали на завтра 26.03.2020 - 17:34 Дружина Кожари заявила про причетність до вбивства екс-гендиректора "Інтера" 26.03.2020 - 16:14 Суд почав обирати запобіжний захід Кожарі 26.03.2020 - 10:40 Суд просять арештувати Кожару 25.03.2020 - 14:14 Кожара затриманий за підозрою у вбивстві 06.03.2018 - 11:59 Суд над Януковичем: Кожара розповів про "протиріччя" при підготовці до асоціації з ЄС 06.03.2018 - 11:25 Свідок захисту Януковича повідомив, де був екс-президент 22 лютого 06.03.2018 - 11:11 Суд над Януковичем: Кожара розповів про інформування зарубіжних партнерів про Майдан
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 49 50

Народився 14 січня 1963 р. в Полтаві. В 1985 р. закінчив Київський університет ім. Шевченка за фахом юрист-международник, референт-перекладач англійської мови.

1985-1990 рр. - науковий співробітник Вищої партійної школи при ЦК КПУ.

1990-1992 рр. - старший консультант Комісії з питань державного суверенітету, міжнаціональних і міжреспубліканських відносин Секретаріату Верховної Ради України.

1992-1994 рр. - співробітник Служби з міжнародних питань Адміністрації Президента (АП) України.

1994-1997 рр. - перший секретар політичної секції Посольства України в США.

1997-2002 рр. - заступник завідувача відділу, завідувач відділу, заступник керівника Головного управління з питань зовнішньої політики - завідувач відділом багатостороннього співробітництва та міжнародно - правових питань АП.

З листопада 2002 по липень 2004 рр. - був послом України у Швеції.

Липень 2004 - січень 2005 рр. - заступник голови АП, керівник Головного управління з питань зовнішньої політики. Секретар Держради з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України (з вересня 2004 р.).

Народний депутат України 5,6 і 7 скликань. Заступник голови Партії регіонів. Заступник голови Комітету ВР у закордонних справах у 2007-2012 рр.

З грудня 2012 р. - міністр закордонних справ України.

Одружений, має сина.