Кредит МВФ

Кредит МВФ - валютна допомога, яка видається Міжнародним валютним фондом при дефіциті платіжного балансу у країни-члена ООН.

Рішення про надання коротко- та середньострокового кредиту МВФ приймає Рада директорів. Зазвичай надання валютної допомоги супроводжується низкою умов і рекомендацій, без виконання яких Рада може відмовити державі в кредиті.

Україна є давнім членом Міжнародного валютного фонду і неодноразово користувалася кредитами МВФ. Після політичної кризи в кінці 2013 - початку 2014 року і, як результат, економічними проблемами в країні, новообрана державна влада попросила черговий кредит у МВФ.

7 травня 2014 Україна отримала перший транш від МВФ, другий - 4 вересня. Наступний валютний транш очікується у березні 2015 року, але його доставці загрожує ескалація конфлікту на Сході країни.

11 березня Рада директорів Міжнародного валютного фонду збереться у своїй штаб-квартирі у Вашингтоні (США) для обговорення валютно-кредитних стосунків з Україною, після чого буде прийнято рішення про надання чергового траншу від МВФ.

Кредит МВФ
Новини за 27 липня
Новини за 23 липня
Новини за 12 червня
Новини за 11 червня
Новини за 15 квітня
Новини за 10 квітня
Новини за 31 березня
Новини за 23 березня
Новини за 13 березня
Новини за 12 березня
Новини за 11 березня
Новини за 10 березня
Новини за 09 березня
Новини за 06 березня
Новини за 05 березня
Новини за 04 березня