Віктор Чумак

09.11.2018 - 12:11
Українець Чумак став віце-чемпіоном світу з важкої атлетики
06.06.2018 - 05:37
Антикорупційний комітет рекомендував двох кандидатів на посаду аудитора НАБУ від Ради
10.09.2017 - 03:54
Команда Саакашвілі має намір звернутися до правоохоронців через блокування поїзда з політиком
05.11.2016 - 04:09
Законопроект про антикорупційний суд підготують через два тижні, - нардеп
27.09.2016 - 07:25
Розширення повноважень поліцейських – "за" та "проти"
04.07.2016 - 01:33
Партія, що створюється Чумаком, Касько і Сакварелідзе, вже сформувала 15 облорганізацій
04.07.2016 - 11:37
Саакашвілі не збирається повертатися в Грузію, - Чумак
04.07.2016 - 08:05
Віктор Чумак: Саакашвілі потрібен як драйвер, щоб виростити свого лідера
09.03.2016 - 05:55
Нардеп: позачергове засідання Ради може відбутися 12 березня
28.01.2016 - 04:42
Чумак виходив з БПП і припиняє членство в НАПК
27.01.2016 - 07:54
Комітет Ради схвалив постанову про складання повноважень з нардепа Чумака
05.01.2016 - 02:44
Став відомий автор поправки до бюджету про перенесення електронного декларування
04.01.2016 - 02:21
У держбюджеті відклали необхідне для скасування віз електронне декларування на 2017 рік
17.12.2015 - 11:04
Наталія Севостьянова: Нацагентству з запобігання корупції просто треба зібратися і почати працювати
25.11.2015 - 04:35
Активіст: нардеп Чумак завів "своїх" людей у конкурсну комісію НАПК
25.11.2015 - 12:00
Конфлікт зарахований: депутати БПП вийшли з себе, але залишилися у фракції
25.11.2015 - 10:18
У парламенті створили депутатську антикорупційну групу
28.08.2015 - 09:03
Віталій Кличко очолив президентську партію, але втратив УДАР
06.08.2015 - 01:00
Київський торт: Порошенко поглинає Кличка
05.08.2015 - 01:24
Тимошенко збирається йти на вибори мера Києва, - нардеп
15.07.2015 - 04:45
Міжфракційне об'єднання "Кияни" прийняло рішення про перезавантаження, - Борислав Береза
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 из 9
Архів

Народився 5 червня 1958 р. в Хмельницькому. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське училище (фахівець з експлуатації артилерійських систем) та Київський національний університет ім.Т.Шевченка (юрист).

У 1981-1992 рр. служив на командних посадах у збройних силах СРСР.

У 1992-2004 рр. працював на керівних посадах в Державній прикордонній службі України.

До 2010 р. очолював департамент аналізу та безпеки Міжнародного центру перспективних досліджень.

З 2010-го - директор Українського інституту публічної політики (УІПП).

З 2012 р. - народний депутат від партії "Удар".