Презентація iPhone 7

У середу, 7 вересня, відбудеться офіційна презентація Аpple iPhone 7 і iPhone 7 +, онлайн-трансляцію якої можна буде дивитися у нас на сайті.

Кардинальних змін дизайну новинки не буде, проте ще до презентації стало відомо, що Аpple iPhone 7 виконаний в ультратонкому пило - і вологозахищеному корпусі. Пластикові вставки антен будуть переміщені у верхню і нижню частини корпусу. Нова модель представлена в декількох кольорах - золотий, "рожеве золото", "чорний космос", "сірий космос" і "глибокий синій". 

Презентація iPhone 7состоится в двох модифікаціях - 4,7 дюймовий iphone 7 і 5,5 дюймовий iPhone 7 Plus.Користувачів порадують поліпшені параметри камери, а у версії Plus буде встановлена подвійна система камери для більш якісних і яскравих знімків. Також збільшена ємність батареї, завдяки чому можливість автономної роботи збільшиться на пару годин.

В iPhone 7 Аpple відмовилася і від стандартного роз'єму навушників, тепер прослуховувати аудіо можна буде через Bluetooth-гарнітуру або зарядний Lightning-коннектор.

Презентація iPhone 7
Новини за 21 жовтня
Новини за 28 вересня
Новини за 26 вересня
Новини за 22 вересня
Новини за 19 вересня
Новини за 16 вересня
Новини за 15 вересня
Новини за 14 вересня
Новини за 13 вересня
Новини за 12 вересня
Новини за 09 вересня
Новини за 08 вересня
Новини за 07 вересня
Новини за 06 вересня
Новини за 05 вересня
Новини за 02 вересня
Новини за 01 вересня
Новини за 31 серпня
Новини за 01 серпня