Українці зможуть переводити гроші через Siri в iPhone 7

Українці зможуть переводити гроші через Siri в iPhone 7
Фото: Українці зможуть переводити гроші через Siri в iPhone 7

Така можливість з'явилася після того, як Apple дала стороннім розробникам доступ до Siri

Розробники Приватбанку реалізували можливість здійснювати грошові перекази через персонального помічника Siri в iPhone 7. Про це йдеться в прес-релізі банку.

Така можливість у банку з'явилася після того, як виробник iPhone 7, компанія Apple, дала стороннім розробникам доступ до Siri.

"Наші розробники практично відразу реалізували можливість переводити гроші через Siri", - цитує прес-служба заступника голови банку Дмитра Дубілета.

За словами Дубілета, коли нова iOS вийде офіційно, ці команди можна буде давати по-російськи (української локалізації у Siri поки що немає). Крім того, можна буде просто давати, наприклад, команду "перевести 50 гривень через Приват24" і не втрачати час на підтвердження. Також у вас буде можливість не тільки називати імена людей в контактах для переказу грошей, але і ступінь споріднення (переказати дружині, братові і т. д.).

Нагадаємо, купити iPhone 7 в Україні можна за попереднім замовленням.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся