Олена Шуляк

Матеріали по темі
Досьє

Шуляк Олена Олексіївна - підприємець, політик. Народний депутат Верховної ради 9 скликання від партії "Слуга народу".

Заступник глави парламентської фракції "Слуга народу", представник Кабінету міністрів у ВР 9 скликання.

Олена ШулякФото: Олена Шуляк (facebook.com el.shuliak)

Біографія

Народилася в Києві 24 січня 1976 року. Вищу освіту здобула в Українському транспортному університеті за спеціальністю "Економіка і управління в будівництві". Навчальний заклад закінчила в 1997 році з "червоним дипломом".

Олена Шуляк має ступінь магістра бізнес-адміністрування Міжнародного університету менеджменту. Проходила стажування за кордоном (Carnegie Mellon Tepper school of business, Courses in International Finance і ін).

Третю вищу освіту отримала в КНУ ім. Шевченка заочно за спеціальністю "Психологія".

Кар'єра

Трудову діяльність розпочала в приватному секторі - в 1999 році очолила "Аудиторську фірму "Стандарт". Пізніше компанія увійшла до складу фінансово-промислової групи Midland Group, в якій Шуляк очолила департамент аудиту і фінансово-господарської діяльності.

У 2007 році зайняла пост генерального директора Midland Development Ukraine (комерційна нерухомість).

У 2017 році Олена Шуляк стала співвласницею компанії "Кріейтор" (оренда та експлуатація нерухомості в Києві).

У різні роки Олена Шуляк входила до складу наглядових рад "Експрес-банку" (2005-2007), Ukrainian Building Community (2014-2015), керувала сектором "Будівництво" в Офісі ефективного регулювання BRDO.

Під час парламентських виборів 2019 року Олена Шуляк балотувалася під №13 виборчого списку партії "Слуга народу". Пройшла до Верховної Ради 9 скликання, була обрана заступником голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

З 15 листопада 2019 року Олена Шуляк була призначена представником Кабінету міністрів у Верхвной раді.

Особисте життя

Олена Шуляк заміжня. Чоловік Олександр - бізнесмен в сфері нерухомості, власник компанії "Енжіай Груп". Є дочка Дарина - студентка.

Популярні теги