Дубілет

Матеріали по темі
Досьє

Дмитро Дубілет - український бізнесмен, державний діяч. Міністр Кабінету міністрів.

29 серпня 2019 року Дмитро Дубілет був призначений на посаду міністра Кабінету міністрів в уряді Олексія Гончарука. Раніше займався банківським бізнесом, засновник першого в Україні mobile-only банку Monobank.

Дмитро ДубілетФото: Дмитро Дубілет (РБК-Україна)

Біографія

Дубілет Дмитро Олександрович народився в Дніпропетровську 27 травня 1985 року в родині фінансиста. Його батько Олександр Валерійович - один з колишніх керівників "ПриватБанку".

Школу закінчив у рідному місті, а вищу освіту здобув за кордоном. У 2000 році почав навчання в американській школі Roycemore (Іллінойс). У 2004 році Дмитро Дубілет вступив до університету Hochsule Merseburg (Німеччина).

У 2006 році став випускником Київського інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Міжнародна інформація".

У 2012 році Дубілет закінчив Лондонську школу бізнесу при University of London.

Кар'єра

Свою трудову діяльність Дмитро Дубілет почав в 2005 році,  заснував компанію з розробки сайтів Fine Web в Києві. Керував компанією до 2010 року.

Протягом декількох місяців в 2010 році керував проектом в комапнії Infosys (розробка програмного забезпечення).

Деякий час працював у Варшаві в якості керівника проекту в MasterCard.

C 2012-го по 2016 рік Дмитро Дубілет займав посаду IT-директора в найбільшому банку України "ПриватБанк".

Дубілет є одним з творців українського мобільного банку Monobank і віртуального банку Koto в Великобританії.

З 2015 року Дмитро Дубілет працював над реалізацією проекту iGov - державного порталу онлайн-послуг, покликаного підвищити ефективність роботи чиновників і боротися з корупцією.

Весною 2019 року Дубілет був призначений радником виконуючого обов'язки (на той момент) глави СБУ Івана Баканова.

Після парламентських виборів 2019 при формуванні нового складу уряду Дмитро Олександрович Дубілет зайняв посаду міністра Кабінету міністрів України (призначений 29 серпня 2019 року).

Сім'я

Дмитро Дубілет розлучений. Колишня дружина Катерина Кузьменко - власниця архітектурної студії Circle Line Interiors, бізнес-партнер Дмитра в проекті Smartass (спортивний клуб, салон краси, ресторан в Києві). Пара була разом 15 років. Дітей немає.