Полонені спецназівці РФ

 

Полонені спецназівці з РФ з Тольятті (РФ) були затримані силами антитерористичної операції вчора, 17 травня, в районі міста Щастя Луганської області.

Інформація про полонених російських військових з'явилася спочатку на сторінці Facebook одного з бійців батальйону "Айдар" Юрія Касьянова. Військовий повідомив:

«Не встигли охолонути сліди бійців 80-ї бригади, раптово виведених з Счастья« на навчання », як противник вирішив перевірити нашу оборону. Зав'язався бій, загинув молодший сержант 92-ї окремої механізованої бригади, є поранені. Двоє нападників - військовослужбовці російської диверсійно-розвідувальної групи потрапили в полон».

Незабаром інформацію про двох полонених військових з РФ підтвердив спікер Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко:
"З приводу затримання. Дійсно, факт затримання був. Двоє російських військовослужбовців дійсно затримані. З ними зараз працюють наші оперативники", - сказав Лисенко.

Пізніше лікар батальйону "Айдар" Григорій Максимець уточнив, що затримані військовослужбовці родом з Самари.

18 травня був отриманий коментар з боку російських властей про події. В інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" глава думського комітету з оборони Володимир Комоєдов заявив, що в російській Держдумі вважають за необхідне перевірити інформацію про те, що на сході України були взяті в полон двоє російських військовослужбовців.

Полонені спецназівці РФ
Новини за 10 червня
Новини за 03 червня
Новини за 01 червня
Новини за 30 травня
Новини за 29 травня
Новини за 28 травня
Новини за 27 травня
Новини за 26 травня
Новини за 25 травня
Новини за 24 травня
Новини за 23 травня
Новини за 22 травня
Новини за 21 травня
Новини за 20 травня
Новини за 19 травня