Євгенія Кравчук

Головне
Матеріали по темі
Архів
Досьє

Кравчук Євгенія Михайлівна - політичний діяч, журналіст, експерт в сфері комунікацій. Народний депутат Верховної ради 9 скликання від партії "Слуга народу".

Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики з 29 серпня 2019 року. Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу". Керівник прес-офісу партії "Слуга народу".

КравчукФото: Євгенія Кравчук (facebook.com yevheniya.khudzik)

Біографія

Євгенія Кравчук народилася в місті Чортків Тернопільської області 23 грудня 1985 року. Є випускницею факультету журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Брала участь у студентській програмі обміну Future leaders exchange program у США.

Кар'єра

Розпочала трудову діяльність в сфері журналістики. Також Євгенія Кравчук працювала сценаристом і лінійним продююсером на зйомках документальних фільмів "Назви своє ім'я", "Живі" Сергія Буковського.

У 2010 - 2014 рр. входила до оргкомітету Одеського міжнародного кінофестивалю.

Деякий час займала керівні посади в аналітичних компаніях. Працювала в фонді "TA Venture" з підтримки українського підприємництва і стартапів.

Під час парламентських виборів 2014 року Євгенія Кравчук була директором з комунікацій у виборчому штабі партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Керувала прес-центром партії "УКРОП", а в 2015 році балотувалася від даної політичної сили до Київської міської ради (округ №68 по Оболонському району).

Кравченко також була помічником депутатів Сергія Тігіпка (в парламенті 7 скликання), Ірини Констанкевич (в парламенті 8 скликання). Працювала на громадських засадах.

Під час виборчої кампанії 2019 очолила прес-офіс партії "Слуга народу". Балотувалася з Верховну раду 9 скликання під №112 списку політсили.

29 серпня 2019 року Євгенія Кравченко була зареєстрована народним депутатом, а також обрана заступником парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

У Верховній раді 9 скликання Кравченко займає посаду заступника керівника фракції "Слуга народу", входить у міжфракційні об'єднання "Рівні можливості", "За ФОПів".

Сім'я

Євгенія Кравчук одружена, є дочка Вікторія. Чоловік Тарас Кравчук - начальник відділу кримінальної поліції Києво-Святошинського району.