Монастирський

Матеріали по темі
Досьє

Денис Монастирський - юрист, український політичний діяч. Народний депутат Верховної ради IX скликання від партії "Слуга народу".

29 серпня 2019 року Денис Монастирський очолив парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності.

Денис МонастирськийФото: Денис Монастирський (facebook.com moden.ua)

Біографія

Денис Анатолійович Монастирський народився в Хмельницькому 12 червня 1980 року. Середню і вищу освіту отримав у рідному місті.

Має диплом Хмельницького університету управління та права (закінчив юридичний факультет). У 2006 році Денис Монастирський став випускником київського Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

Є автором понад двох десятків наукових робіт і 70 поданих до парламенту законопроектів, захистив кандидатську ступінь у сфері юриспруденції.

Кар'єра

Денис Монастирський почав трудову діяльність у Хмельницькому інституті управління з посади викладача, доцента. Також очолював відділ з питань наукових експертиз та законотворчості в даному навчальному закладі.

Працював в декількох юридичних компаніях, серед них Hillmont Partners, Global Ties KC, "Лігал Консалтинг".

Монастирський є експертом аналітичного центру "Український інститут майбутнього" в сфері реформування правоохоронної системи.

Брав участь у формуванні Державного бюро розслідувань України (входив до складу конкурсного комітету на посаду директора ГБР).

Денис Монастирський - активний громадський діяч. У 2012 році переміг у національному конкурсі "Волонтер року". Член колегії головної ради Українського об'єднання охорони історичних і культурних пам'яток, член молодіжної громадської організації "У майбутнє через культуру".

Під час президентської кампанії Володимира Зеленського, Монастирський увійшов до складу "ЗеКоманди" в якості спеціаліста в сфері реформування правоохоронних органів.

На позачергових парламентських виборах влітку 2019 року Денис Монастирський балотувався під №19 за партійними списками "Слуги народу".

29 серпня 2019 року Монастирський Денис Анатолійович був зареєстрований народним депутатом Верховної ради 9 скликання. В цей же день призначений головою парламентського комітету з питань правоохоронної системи.

Сім'я

Денис Монастирський перебуває у шлюбі. Дружина Жанна Вікторівна - головний спеціаліст юрвідділу Управління правового забезпечення Держбюро розслідувань. Є двоє дітей: сини Павло і Михайло.

Популярні теги