ru ua

Авто

24 вересня
23 вересня
22 вересня

Розділ "Авто" присвячений новинам автомобільного ринку України та світу з оглядами новинок автопрому і тест-драйвами. У публікаціях представлена ​​актуальна інформація про законодавче регулювання та ПДР, аналітика цін на бензин, автогаз і дизпаливо, дати старту продажів нових моделей популярних брендів, поради щодо вибору авто.

Новини світового автопрому

Автомобіль став невід'ємним елементом життя практично для кожної людини. Саме тому користувачі так пильно стежать за новинами світу машин, а лідери автопрому не перестають удосконалювати моделі і регулярно презентують нові розробки.

Сучасні виставки проходять у форматі автошоу, де найбільші компанії BMW, Mercedes, Ford, Toyota та інші демонструють нові версії своїх авто з поліпшеним дизайном і характеристиками. Також бренди представляють концепт-кари, які стають прототипами для серійного виробництва.

У рубриці "Авто" читачам доступні подробиці тест-драйвів, рейтинги популярності автомобілів, новини з автосалонів і експертні думки.

Електромобілі

Наука не стоїть на місці, активно розвивається і транспорт. Дедалі популярнішими у автолюбителів світу і України стають машини з електродвигунами. Однією з перших промислове виробництво таких авто почала компанія Tesla Ілона Маска, але в наші дні моделі з електроживленням випускають практично всі гіганти світового автопрому (Nissan, Chevrolet, Renault, BMW, Fiat та ін.). Вони представлені і в брендових українських автосалонах.

Про те, за якими видами палива майбутнє, і в чому перевага екологічних авто, читайте в стрічці новин автопрому.

Ціни на бензин

Найбільшим попитом у водіїв користується паливо марок А-92, А-95, а також дизпаливо. Ціни на бензин на заправках України залишаються нестабільними і після того, як Кабмін ввів держрегулювання величини націнки на АЗС в період карантину. Мінекономіки розраховує середню вартість, на яку продавці палива можуть встановити максимальну націнку не більше 5 гривень на бензин і до 7 гривень на дизельне паливо.

Щоденний моніторинг роздрібних цін бензину, дизпалива і автогазу на найбільших заправках країни відображає повну картину їх актуальної вартості на сьогодні та середні показники по країні.

Законодавство в сфері автотранспорту

У тематичному розділі зібрана важлива інформація для водіїв про законодавче регулювання в питаннях розмитнення авто, як переоформляти євробляхи, які штрафи передбачені за порушення встановлених норм.

Також у нас представлені останні новини про зміни в отриманні водійських прав і їх цифрової версії в "Дії", оновлення правил дорожнього руху.

Погода
Популярні теги