Олександр Осадчук

31.01.2017 - 10:53
Ще один член ЦВК з 3 лютого позбудеться повноважень
19.11.2014 - 12:35
Результати виборів по 79-му округу не відповідають волевиявленню виборців, - члени ЦВК
24.10.2014 - 04:26
Ціни на насіння соняшника на українському ринку зросли до 4350-4600 грн/т, - Держзовнішінформ
03.07.2014 - 10:59
"Свобода" пропонує в новий склад Цвк Івана Картавого
02.07.2014 - 07:55
Порошенко і Рада визначаються з новим складом ЦВК
02.06.2014 - 03:58
У 12 з 15 членів ЦВК 1 червня закінчився семирічний термін з моменту призначення, - Магера
02.06.2014 - 03:34
Андрій Магера: "Треба приймати новий закон про парламентські вибори за виключно пропорційною системою"
11.09.2013 - 08:38
НКРЗІ визначила адміністратора послуги збереження мобільних номерів при зміні оператора
04.06.2013 - 10:47
У Раді зареєстровано проект постанови про припинення повноважень голови ЦВК Шаповала
03.06.2013 - 07:06
Янукович запропонував ВР припинити повноваження голови ЦВК Володимира Шаповала
28.05.2013 - 08:55
МВС хоче зобов'язати операторів встановлювати прослуховуюче устаткування за свій рахунок
27.04.2013 - 01:24
Довибори до Рівненської облради: За низької явки перемагають "регіонали"
18.02.2013 - 09:35
НКРСІ не врахувала пропозиції мобільних операторів за послугою збереження номера
21.01.2013 - 08:27
НКРСІ перенесла на місяць затвердження положення про надання послуг перенесення мобільних номерів
11.09.2012 - 06:12
Члени комісій отримуватимуть мінімум 156 грн в день, - ЦИК
27.08.2012 - 09:10
"Парламент України оновиться на 50%", - експерти
05.07.2012 - 09:15
"Київстар" і МТС погодилися знизити тарифи
22.06.2012 - 09:41
"Київстар" і МТС досягли домовленості за умовами взаємного з'єднання мереж
Архів

Народився у 1961 р. в с. Сербо-Слобідка Ємільчинського району Житомирської області. Закінчив Луцький державний педагогічний інститут за спеціальністю "Історія", 1995 р. - Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України та юридичний факультет Волинського державного університету.

Після служби в армії й завершення навчання у вищому навчальному закладі працював вчителем загальноосвітньої школи, був на комсомольській роботі на виробництві.

З 1991 р. був призначений на посаду завідувача організаційним відділом Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області.

З 1995 р. працював заступником директора Українського науково-дослідного інституту харчування з правових питань. Був заступником керівника агрофірми "Волинь".

Згодом повернувся на державну службу і у 1997 р. був призначений заступником голови Новоград-Волинської райдержадміністрації. Після кількох років роботи в органах державної влади був запрошений на стажування до Адміністрації Президента України та зарахований до резерву кадрів. Потому переведений на посаду головного консультанта-інспектора Головного Управління організаційно-кадрової політики та взаємодії з регіонами Адміністрації Президента України.

Неодноразово обирався депутатом місцевих рад різних рівнів, а у 2005-2009 рр. очолював центральний апарат Народної Партії, був членом Політвиконкому та Політради, заступником голови партії.

З 2007 р. - завідувач секретаріату депутатської фракції "Блок Литвина" у Верховній Раді України.

З 2 лютого 2010 р. - член ЦВК.

Відзначений Почесною грамотою Головдержслужби України, званням "Заслужений юрист України", Почесною грамотою Центральної виборчої комісії. Державний службовець І рангу.