Володимир Макеєнко

22.09.2015 - 04:02
Володимир Макеєнко очолить список партії "Наш край" на виборах в Київраду
21.09.2015 - 03:11
За пост мера Києва з Кличком побореться його попередник, - експерт
26.12.2014 - 08:45
ГПУ 26-30 грудня допитає ряд екс-регіоналів і міністрів Януковича
18.08.2014 - 12:51
Голова регламентного комітету ВР Макеєнко у 2013 р. задекларував доходи на майже 9 млн грн
24.07.2014 - 01:20
Голова регламентного комітету Ради не може підтвердити розпад коаліції
02.07.2014 - 01:21
Регламентний комітет планує 3 липня розглянути розпуск фракції КПУ
18.06.2014 - 02:09
Голова регламентного комітету ВР доручив вивчити ситуацію з діяльністю фракції КПУ
07.05.2014 - 03:57
По київським корупціонерам скоро буде завдано рішучого удару
02.04.2014 - 05:39
Кияни готові голосувати за Катеринчука і Луценка, - СГ "Рейтинг"
27.03.2014 - 02:15
Влада Криму заборонила в'їзд на територію півострова 320 українським чиновникам
07.03.2014 - 11:08
Турчинов звільнив главу КМДА Макеєнко
02.03.2014 - 10:25
На пост глави КМДА претендують Володимир Бондаренко та Юрій Луценко, - джерело
24.02.2014 - 08:25
Автобуси до Межигір'я курсуватимуть доки на них буде попит серед киян, - КМДА
24.02.2014 - 02:58
Київський зоопарк взяв шефство над тваринами в Межигір'ї
23.02.2014 - 06:04
Барикади на Майдані розберуть, коли протестувальники будуть до цього готові, - Макеєнко
23.02.2014 - 03:12
Макеєнко підтримує вибори мера Києва 25 травня
23.02.2014 - 03:11
У Києві запущено маршрут громадського транспорту в Межигір'я
23.02.2014 - 09:55
Макеєнко роздасть чиновникам бруківку з Грушевського
22.02.2014 - 11:32
Мер Дніпропетровська вийшов з Партії регіонів
21.02.2014 - 05:25
Кошулинський оголосив про вихід з фракції Партії регіонів ще 11 нардепів
21.02.2014 - 05:03
Макеєнко підтримав функціонування народних дружин у Києві
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 из 12
Архів

Народився 17 липня 1965 року в м. Клінці Брянської області. Освіта вища: з 1983 по 1987 рік вчився в Ленінградській академії цивільної авіації, спеціальність: експлуатація повітряного транспорту, кваліфікація: інженер по управлінню рухом. З 1992 по 1993 рік вчився в Українському інституті міжнародних відносин при Київському університеті ім. Т.Г.Шевченко за фахом "дипломатична і консульська служба".

З 1987 по 1990 рік працював диспетчером служби управління повітряним рухом в Українському центрі автоматизованого управління повітряним рухом "Стріла", м. Бориспіль.

З 1990 по 1994 рік - народний депутат Верховної Ради України.

З 1994 року по 1995 рік - заступник керівника торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Російській Федерації, м. Москва.

З 1995 по 1996 рік - фінансовий директор молодіжної громадської організації "Молодь XXI століття".

З 1996 по 1998 рік - голова правління АБ "Укргазпромбанк".

З 1998 до теперішнього часу - народний депутат України.

З 1995 по 1996 рік - радник прем'єр-міністра України на громадських засадах.