Голова регламентного комітету Ради не може підтвердити розпад коаліції

Четвер 24 липня 2014 13:20
Голова регламентного комітету Верховної Ради Володимир Макеєнко не може підтвердити розпад коаліції.

Голова регламентного комітету Верховної Ради Володимир Макеєнко не може підтвердити розпад коаліції. Про це він заявив журналістам у Раді, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ви знаєте, давайте почнемо з фундаменту, як створювалася коаліція і хто керівник коаліції. Наскільки мені відомо, керівника коаліції немає. Всі, хто заявляв про вихід з коаліції, вони не заявляли ім'я керівника коаліції. Дуже багато питань щодо існування коаліції. Треба подивитися протокол про створення коаліції. Коли і де були надруковані списки членів коаліції? Їх не було в "Голосі України". Вихідних даних щодо створення коаліції у мене немає", - сказав Макеєнко.

"Олександр Турчинов є головою Верховної Ради, він не є керівником коаліції. Він член коаліції. Можливо, зараз будуть збори та секретар, який вів протокол про створення коаліції, повинен щось оголосити або щось сказати", - сказав Макеєнко.

Нагадаємо, вранці 24 липня фракції "Удар" і "Свобода" заявили про свій вихід з коаліції. При цьому спікер Олександр Турчинов (представник фракції "Батьківщина") відмовився зробити оголошення про розпад коаліції.

При цьому віце-спікер Руслан Кошулинський підтверджує розпад коаліції в Раді. Варто, щоправда, при цьому відзначити, що Кошулинський, представник "Свободи".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся