Володимир Макеєнко

07.03.2013 - 10:42
Заблокована Рада: Опозиція не прийшла на консультації до Рибака
06.03.2013 - 06:55
"Батьківщина" має намір блокувати роботу парламенту до його розпуску
06.03.2013 - 05:16
ВАСУ позбавив Власенка депутатського мандата
06.03.2013 - 01:16
Опозиція вимагатиме звільнення голови регламентного комітету Макеєнко
06.03.2013 - 11:45
Рада заблокована: Регіонали та комуністи покинули зал засідань (фото)
05.03.2013 - 01:56
Рибак виступає проти силового розблокування Ради (фото, відео)
05.03.2013 - 01:19
Опозиція вимагає вигнати з Ради Повалій, Герегу та ще 9 регіоналів
05.03.2013 - 12:14
У ЄС занепокоєні ситуацією з позбавленням мандатів українських депутатів
04.03.2013 - 02:14
Робота парламенту знову під загрозою зриву (фото)
04.03.2013 - 01:51
Опозиція має намір подати в суд на Макеєнко
04.03.2013 - 01:40
Макеєнко вважає легітимним ранкове засідання регламентного комітету
04.03.2013 - 01:13
Яценюк: Макеєнко повинен бути засуджений на 7 років за фальсифікацію рішення про позбавлення мандата Власенко
04.03.2013 - 12:53
Рибак продовжить нараду з головами фракцій і Макеєнко, але без участі ЗМІ
04.03.2013 - 12:15
Опозиція не виключає дострокових виборів у Раду (фото, відео)
04.03.2013 - 12:01
Єфремов: Макеєнко пожартував, кажучи про складення повноважень голови регламентного комітету
04.03.2013 - 11:02
Макеєнко не складав з себе повноважень голови регламентного комітету ВР
04.03.2013 - 10:58
Макеєнко не написав заяву про складання повноважень голови регламентного комітету ВР, - перший заступник голови комітету
04.03.2013 - 10:58
Опозиція звернулася в ГПУ щодо порушення закону головою регламентного комітету Макеєнко
04.03.2013 - 09:40
Опозиція звернулася в ГПУ з приводу дій Макеєнка щодо Власенка
04.03.2013 - 09:08
Володимир Макеєнко склав повноваження голови регламентного комітету ВР
01.03.2013 - 08:49
Будь-яке засідання депутатів від ПР щодо позбавлення Власенка мандату буде не легітимним, - Карпунцов
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
8 из 12
Архів

Народився 17 липня 1965 року в м. Клінці Брянської області. Освіта вища: з 1983 по 1987 рік вчився в Ленінградській академії цивільної авіації, спеціальність: експлуатація повітряного транспорту, кваліфікація: інженер по управлінню рухом. З 1992 по 1993 рік вчився в Українському інституті міжнародних відносин при Київському університеті ім. Т.Г.Шевченко за фахом "дипломатична і консульська служба".

З 1987 по 1990 рік працював диспетчером служби управління повітряним рухом в Українському центрі автоматизованого управління повітряним рухом "Стріла", м. Бориспіль.

З 1990 по 1994 рік - народний депутат Верховної Ради України.

З 1994 року по 1995 рік - заступник керівника торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Російській Федерації, м. Москва.

З 1995 по 1996 рік - фінансовий директор молодіжної громадської організації "Молодь XXI століття".

З 1996 по 1998 рік - голова правління АБ "Укргазпромбанк".

З 1998 до теперішнього часу - народний депутат України.

З 1995 по 1996 рік - радник прем'єр-міністра України на громадських засадах.

Популярні теги