Володимир Макеєнко

28.01.2014 - 02:28
ПР протягом місяця визначиться з кандидатурою на місце голови комітету з питань регламенту, - Єфремов
28.01.2014 - 11:44
Макеєнко вже почав працювати над бюджетом Києва
28.01.2014 - 10:35
Макеєнко подав до Ради заяву про складання депутатських повноважень
28.01.2014 - 10:32
Ротацій у КМДА наразі не буде, - Макеєнко
26.01.2014 - 03:22
Макеєнко проведе в КМДА масові звільнення, - джерело
25.01.2014 - 05:40
Азаров очікує від Макєєнко якнайшвидшого прийняття бюджету Києва
25.01.2014 - 12:51
Макєєнко ще не давав жодних розпоряджень, - КМДА
25.01.2014 - 10:53
Головою КМДА замість Попова призначено нардепа Макеєнко
24.01.2014 - 10:20
Порядок денний позачергової сесії Ради будуть формувати лідери фракцій 28 січня, - Макеєнко
15.01.2014 - 10:40
Рибак відкрив пленарне засідання Ради для приведення до присяги п'яти нардепів
15.01.2014 - 10:27
Засідання Ради все ще не почалося
14.01.2014 - 11:18
ПР готова піти на поступки опозиції в питанні створення ТСК для своєчасного прийняття бюджету
13.01.2014 - 11:55
Ложу преси у Раді не відгороджуватимуть склом, - комітет
19.12.2013 - 10:44
Макеєнко прогнозує, що держбюджет-2014 можуть винести на вечірнє засідання Ради
18.12.2013 - 11:17
Ніякої "прокладки" між "Нафтогазом" і "Газпромом" не існує, - Макеєнко
18.12.2013 - 11:15
Макеєнко допускає розгляд держбюджету-2014 в Раді 21 грудня
17.12.2013 - 12:04
Макеєнко впевнений, що опозиціонери не зацікавлені у дострокових виборах у парламенті
17.12.2013 - 11:42
Макеєнко допускає швидке прийняття держбюджету-2014
13.12.2013 - 02:53
Немає необхідності проводити закрите засідання Ради, - Рибак
12.12.2013 - 12:39
ВР слід провести позачергове засідання в закритому режимі, - Макеєнко
08.12.2013 - 08:51
Саакашвілі не має права закликати українців до заворушень, - експерт
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4 из 12
Архів

Народився 17 липня 1965 року в м. Клінці Брянської області. Освіта вища: з 1983 по 1987 рік вчився в Ленінградській академії цивільної авіації, спеціальність: експлуатація повітряного транспорту, кваліфікація: інженер по управлінню рухом. З 1992 по 1993 рік вчився в Українському інституті міжнародних відносин при Київському університеті ім. Т.Г.Шевченко за фахом "дипломатична і консульська служба".

З 1987 по 1990 рік працював диспетчером служби управління повітряним рухом в Українському центрі автоматизованого управління повітряним рухом "Стріла", м. Бориспіль.

З 1990 по 1994 рік - народний депутат Верховної Ради України.

З 1994 року по 1995 рік - заступник керівника торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Російській Федерації, м. Москва.

З 1995 по 1996 рік - фінансовий директор молодіжної громадської організації "Молодь XXI століття".

З 1996 по 1998 рік - голова правління АБ "Укргазпромбанк".

З 1998 до теперішнього часу - народний депутат України.

З 1995 по 1996 рік - радник прем'єр-міністра України на громадських засадах.

Популярні теги