Регламентний комітет планує 3 липня розглянути розпуск фракції КПУ

Середа 02 липня 2014 13:21
Регламентний комітет Верховної Ради планує 3 липня на своєму засіданні розглянути зміни, які дозволять розпустити фракцію Комуністичної партії України.

Регламентний комітет Верховної Ради планує 3 липня на своєму засіданні розглянути зміни, які дозволять розпустити фракцію Комуністичної партії України. Про це РБК-Україна повідомив голова регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко.

"Я хочу, щоб засідання регламентного комітету відбулося завтра, коли буде більше народних депутатів, тому що сьогодні, ви ж бачите, яка явка. Ми зараз над цим працюємо", - сказав він.

Макеєнко додав, що коли "будуть проголосовані зміни, невідомо". "Це може бути і завтра, і післязавтра", - сказав він.

Наредп також повідомив, що в цілому на найближчому засіданні регламентного комітету планується розглянути близько 30 змін до регламенту.

Макеєнко зазначив, що, незалежно від того, скільки депутатів залишиться у фракції комуністів, без внесення змін до регламенту її розпуск буде неможливим.

"Виходячи із чинного законодавства, регламент говорить про те, що фракція реєструється на момент створення, після того, як прийняли присягу, і попередній голова Верховної Ради озвучив, що ті партії, які пройшли п'ятивідсотковий бар'єр, формують фракції. Вихід або вхід із фракції народних депутатів на сьогоднішній день не веде до розпуску фракції. Ми сьогодні почули про створення нової групи на правах фракції, тому що фракцією називається лише та група депутатів, коли партія пройшла п'ятивідсотковий бар'єр", - сказав він.

Нагадаємо, з фракції КПУ 1 липня вийшли 6 нардепів. Зараз там налічується 24 депутата.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся