Сергій Ківалов

28.02.2018 - 01:02
Мовний закон "Колесніченка-Ківалова" визнаний неконституційним
28.03.2017 - 11:33
Порошенко звільнив Ківалова з Венеціанської комісії
20.04.2016 - 02:16
Нардеп Ківалов увійшов до фракції "Оппоблоку"
26.10.2015 - 10:44
Вибори в Одесі: мером міста за підсумками підрахунку 2/3 дільниць залишається Труханов
26.10.2015 - 09:28
Труханів лідирує на виборах в мери Одеси за результатами підрахунку 25% бюлетенів
21.10.2015 - 11:27
Петиція на підтримку створення в Одеському регіоні "порто-франко" набрала більше 25 тис. голосів
10.10.2015 - 02:57
Ківалов знімає свою кандидатуру на виборах мера Одеси
10.10.2015 - 12:14
Вибух біля будинку Ківалова кваліфікували як хуліганство
09.10.2015 - 11:30
Біля будинку Сергія Ківалова в Одесі прогримів вибух
08.10.2015 - 09:32
Вибори-2015: в Одесі на посаду мера претендують рекордні 42 кандидата
06.10.2015 - 12:00
Євродепутат: ЄС повинен підтримати уряд нацдовіри на чолі з Бойком і Ківаловим
02.10.2015 - 04:32
Суд в Одесі прийняв рішення на користь "кандидатів-дублерів" від партії Ківалова
28.09.2015 - 09:15
Ківалова не допустили на партконференцію "Опоблоку"
22.09.2015 - 04:40
Ківалов після поїздки до Москви заявив про можливу участь у виборах мера Одеси
31.08.2015 - 08:47
Одеський "Автомайдан" увірвався до будинку екс-нардепа Ківалова
14.08.2015 - 11:19
В прокуратуру Одеської області можуть потрапити соратники Ківалова і Пшонки, - ЗМІ
04.08.2015 - 04:08
МВС відкрило кримінальну справу проти вишу Ківалова, - нардеп
30.06.2015 - 04:26
У ГПУ пояснили, що ведуть розслідування не конкретно проти Ківалова, а лише за фактом
30.06.2015 - 03:19
ГПУ порушила справу проти Ківалова через заклики до сепаратизму
30.05.2015 - 09:55
Палиця сподівається, що Саакашвілі вдасться посадити Ківалова
20.04.2015 - 03:52
ГПУ спростувала порушення проти Ківалова ще однієї кримінальної справи
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 из 9
Архів

Народився 1 травня 1954 р. в Тирасполі (Молдавська РСР). У 1980 р. закінчив судово-прокурорський факультет Свердловського юридичного інституту за спеціальністю "правознавство", кандидат наук

1980-1985 рр. - аспірант, викладач, голова профкому Свердловського юридичного інституту.

1985-1990 рр. - працює в органах внутрішніх справ (командир підрозділу оперативного реагування ППС УВС Свердловської області, старший викладач, начальник циклу адміністративного права та адміністративної діяльності Одеської школи міліції).

1989-1997 рр. - викладач, старший викладач, доцент, професор, завідувач кафедри морського і митного права, проректор з навчальної роботи Юридичного інституту Одеського держуніверситету ім. Мечникова.

1990-1994 рр. - голова постійної комісії з питань законності і правопорядку Жовтневої районної ради народних депутатів Одеси.

1994-1998 рр. - голова постійної комісії з питань законності та правопорядку Одеської міської ради.

З квітня 1997 р. - ректор Юридичного інституту Одеського держуніверситету ім. Мечникова (з грудня 1997 р. - Одеська державна юридична академія).

1998-2004 рр. - президент Одеської державної юридичної академії.

У 1998 р. і в 2003 рр. - обирався членом Вищої ради юстиції (ВРЮ).

1998 р. - обраний народним депутатом України, голова підкомітету парламентської реформи і парламентського контролю Комітету Верховної Ради (ВР) з питань правової політики.

2001-2004 рр. - голова ВРЮ.

2002 р. - обраний народним депутатом України від центрального виборчого округу Одеси №136, керівник підкомітету з питань законодавчого забезпечення політичної реформи та організації парламентського контролю Комітету ВР з питань правової політики.

2004 р. - голова Центральної виборчої комісії (ЦВК).

2004-2006 рр. - ректор Одеської національної юридичної академії.

2006-2007 р. - народний депутат України від Партії регіонів, голова Комітету з питань правосуддя.

З 2007 р. - народний депутат України також від Партії регіонів, голова Комітету з питань правосуддя.

З 2012 р. - народний депутат від Партії регіонів.