Григорій Немиря

17.01.2018 - 05:46
Немиря звернувся до Єврокомісії щодо виплати пенсій вимушеним переселенцям
27.10.2017 - 11:40
Голова комітету ВР з прав людини занепокоєний порушеннями на виборах в ОТО
13.09.2017 - 04:57
Голова парламентського комітету з прав людини закликав негайно звільнити Чийгоза
03.04.2017 - 02:25
Комітет з прав людини завтра розгляне президентський законопроект про подвійне громадянство
29.03.2017 - 04:28
Україна займає четверте місце в світі по числу переселенців, - комітет ВР з прав людини
22.02.2016 - 04:57
Немиря закликає уряд негайно припинити дискримінацію внутрішньо переміщених осіб
12.11.2015 - 12:24
Висновок ЄС щодо лібералізації візового режиму з Україною буде 24 листопада
09.06.2015 - 03:40
"Батьківщина" ініціює створення міжнародної коаліції на підтримку Савченко
20.05.2015 - 09:30
Саміт у Ризі: прориву не буде, Кабмін не допрацював
02.02.2015 - 11:53
Гройсман доручив нардепам узгодити позиції щодо звернення України до Гаазького суду
29.01.2015 - 07:06
Коаліція внесла в Раду проект заяви до Гаазького суду проти влади РФ
22.12.2014 - 12:30
Російський суд залишив Савченко під арештом
19.12.2014 - 03:11
"Батьківщина" підтримає закон про скасування позаблокового статусу України, - Тимошенко
18.12.2014 - 04:32
"Батьківщина" обговорила питання формування держбюджету-2015 з громадськими організаціями
10.12.2014 - 06:07
Профільний комітет рекомендував Раді схвалити звернення до Держдуми РФ щодо Савченко
01.12.2014 - 10:35
Кабмініана: ескізні замальовки від членів коаліції
19.11.2014 - 12:46
"Батьківщина" хоче очолити у новій Раді комітет з євроінтеграції
18.11.2014 - 04:51
ЦВК зареєструвала вже 98 нардепів
29.09.2014 - 05:28
Тимошенко обговорила з Президентом ПАРЄ ситуацію навколо звільнення Савченко
11.09.2014 - 03:13
Немиря закликав Порошенко внести УА з ЄС у Раду для ратифікації 16 вересня
09.09.2014 - 01:56
Нардеп від "Батьківщини" заявив про правові наслідки провокаційних висловлювань Луценка
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 из 10
Архів

Народився 5 квітня 1960 р. в Донецьку. У 1982 році закінчив історичний факультет Донецького державного університету. В 1985-1988 рр. навчався в аспірантурі Київського державного університету ім. Тараса Шевченка. У 1988 р. отримав ступінь кандидата історичних наук.

1988 - 1992 рр.- доцент кафедри української історії та етнополітики Донецького держуніверситету.

1990 - 1991 рр. - доцент Донецької державної академії управління.

1992 - 1996 рр. - голова центру політологічних досліджень при Донецькому держуніверситеті, засновникам якого і був.

1993 - 1996 рр. - докторант Інституту соціології Національної академії наук.

1996 р. - доцент кафедри політології Донецького держуніверситету.

1996 - 1998 рр. - проректор Національного університету "Києво-Могилянська академія".

1998 - 2008 рр. - завідувач кафедри європейської інтеграції Національної академії держуправління при Президентові України.

2001 - 2005 рр. - голова правління "Міжнародного фонду "Відродження", директор центру європейських і міжнародних досліджень Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, головний редактор журналу "Нова безпека".

Березень 2006 р. - червень 2007 р. - народний депутат Верховної Ради (ВР) України V скликання від БЮТ (№ 46 в списку), глава підкомітету з питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва Комітету ВР з закордонних справ. Пізніше був обраний заступником голови парламентської фракції БЮТ. Виконував роль радника прем'єр-міністра України з міжнародних питань, при цьому залишався безпартійним.

Листопад-грудень 2007 р. народний депутат ВР VI скликання від БЮТ (№ 46 в списку).

Грудень 2007 - березень 2010 р. - віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції.

З 2012 р. - народний депутат від партії "Батьківщина".

Член-кореспондент Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS, 1994, Вашингтон). Член Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS, Лондон). Член дорадчої ради по Центральній та Східній Європі Freedom House.