Андрій Шевченко

21.11.2018 - 12:49
У збірній України за Шевченка дебютували 20 гравців
17.11.2018 - 03:57
"Команда розгубилася": Шевченко назвав причини розгромного фіаско української збірної
05.11.2018 - 09:10
На матчі збірної України у листопаді викличемо нових молодих гравців, - Шевченко
01.10.2018 - 08:07
Шевченко оголосив заявку збірної України на матчі з Італією та Чехією
17.09.2018 - 03:42
Шевченко планує відвідати матч Ліги Європи "Арсенал" - "Ворскла"
17.09.2018 - 10:10
У багатьох хлопців з УПЛ немає досвіду в матчах з високими швидкостями, - Шевченко
13.09.2018 - 01:04
Шевченко візьме участь у конференції ФІФА з питань вивчення досвіду ЧС-2018
12.09.2018 - 12:36
Новий стиль гри збірної України є досягненням Шевченка, - Пятов
11.09.2018 - 12:55
Ярмоленко наблизився до Шевченка за кількістю переможних голів за збірну
03.09.2018 - 05:48
Шовковський увійшов у тренерський штаб збірної України
29.08.2018 - 12:34
Шевченко викличе в збірну України нападника з резервного списку
27.08.2018 - 09:17
Нікому не гарантую місця в складі збірної України, - Шевченко
21.08.2018 - 08:27
Шевченко оголосив список легіонерів збірної України на матчі Ліги націй
06.08.2018 - 10:01
Шовковський може увійти до тренерського штабу збірної України
21.07.2018 - 08:12
Головний тренер збірної України Шевченко продовжив контракт до 2020 року
13.07.2018 - 09:49
Вирішив переходити в "Вест Хем" після розмови з Ребровим, - Ярмоленко
12.07.2018 - 10:08
Тренер збірної Росії радився з Шевченком перед стартовим матчем ЧС-2018
06.06.2018 - 04:04
Ріанчо покинув тренерський штаб збірної України
01.06.2018 - 11:21
Шевченко достроково відпустив зі збірної України двох гравців "Шахтаря"
29.05.2018 - 09:17
ФФУ направила лист до ФІФА про скасування матчу з Албанією
25.05.2018 - 09:29
Команда Шевченка поділила перше місце на турнірі з Легендами "Реала"
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 58 59
1 из 59
Архів

Народився 10 червня 1976 р. в смт Гвіздець Коломийського району Івано-Франківської області. У 1994 р. закінчив Вищу школу міста Аламіда (Каліфорнія, США). Магістр журналістики. З відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка.

У 1994-1996 роках навчався у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" на факультеті суспільних наук.

1993-1997 рр. - кореспондент газети "Наш час", "Українські вісті" (Едмонтон, Канада), "Час/Time", "Наша Україна".

1995-1997 рр. - політичний кореспондент інформаційно-аналітична телепрограми "Післямова" Олександра Ткаченка (ефір на телеканалах УТ-1-1, "1+1", частотах регіональних телекомпаній мережі УНІКА-ТБ).

1997-1998 рр. - політичний кореспондент Телевізійної служби новин каналу "1+1", куди був запрошений разом з командою журналістів "Післямови" Олександра Ткаченка.

У 1998-1999 рр. - кореспондент телепрограми Олександра Ткаченка "Особи світу" (телеканал "Інтер").

У 1999-2002 рр. працює на "Новому каналі" під керівництвом Олександра Ткаченка - спочатку як спеціальний кореспондент, згодом - як ведучий програм новин "Репортер", "Тема тижня", "Тема дня", "Спецрепортер". У цей період співпрацює, як журналіст, з закордонними радіостанціями: 1999 - кореспондент радіо Ukrainian Broadcasting Network (Нью-Йорк), 1999-2003 - кореспондент американського радіо "Голос Америки".

У 2002 р. став співзасновником Фонду медіа-ініціатив.

У 2002-2003 рр. Шевченко був секретарем Громадської ради з питань свободи слова та інформації при профільному парламентському комітеті.

З 2003 - член правління "Інтерньюз-Україна".

2003-2005 - шеф-редактор, ведучий новин "5-го каналу".

Автор телефільму "Обличчя протесту" (2003) - про акції протесту "Україна без Кучми".

2005 - віце-президент Національної телекомпанії України (з інформаційної політики).

2008 р. - стипендіат Єльського університету (США). 2009 р. - стипендіат Стенфордського університету (США).

Шевченко - народний депутат V і VI скликань Верховної Ради України. На обох виборах - № 5 у списку Блоку Юлії Тимошенко. В обох скликаннях - голова комітету з питань свободи слова та інформації. У ВР VI скликання був обраний головою Комітету як представник опозиції після президентських виборів 2010 р. У січні 2012 року звільнений від посади голови комітету голосами парламентської більшості (Партія регіонів, КПУ, Блок Литвина).

Безпартійний.