Ігор Мірошниченко

15.12.2017 - 02:34
По справі про розстріли на Майдані розслідується понад 3,5 тисяч злочинів, - Горбатюк
15.09.2014 - 09:17
Тягнибок назвав ключові пункти передвиборчої програми ВО "Свобода"
12.08.2014 - 09:51
Під Радою кількасот людей вимагають прийняття закону про люстрацію
07.08.2014 - 05:18
Мера Луганська Кравченко затримали з допомогою нардепів-"свободівців"
18.06.2014 - 01:08
Раді пропонують призупинити акредитацію журналістів деяких російських ЗМІ при органах влади
18.06.2014 - 10:27
"Свобода" готова підтримати саморозпуск Ради, - нардеп
17.06.2014 - 09:21
Яценюк сьогодні в Раді доповість про енергобезпеки України
04.06.2014 - 03:26
У Раді зареєстрований проект Виборчого кодексу України
20.05.2014 - 04:51
Раді пропонують перейменувати Южне Одеської обл. і Южноукраїнськ Миколаївської обл. в Південне і Південноукраїнськ
16.05.2014 - 07:10
"Свобода" пропонує Раді встановити експортні мита на соняшникову олію в розмірі 3%
15.05.2014 - 10:47
ГПУ подала в Раду подання на позбавлення мандатів Царьова і ще ряду нардепів
16.04.2014 - 08:20
Раді пропонують врегулювати створення ТСК з прав підсудних
16.04.2014 - 03:57
Профільний комітет рекомендував ВР не підтримувати постанову про передачу Нацраді частот Super Radio
16.04.2014 - 03:28
Комітет Ради відправив на доопрацювання законопроект про телебачення і радіомовлення
11.04.2014 - 05:59
"Тендерна мафія" спробує внести зміни в закон про держзакупівлі, - експерт
03.04.2014 - 09:01
В одному човні: на кого сподіватися вкладникам "Форум Банку"?
20.03.2014 - 11:11
Тягнибок закликає позбутися " псевдотолерантності"
19.03.2014 - 05:27
США закликають накласти дисциплінарне стягнення на членів "Свободи", які напали на Пантелеймонова
19.03.2014 - 04:22
Amnesty International засуджують нардепів від "Свободи" за дії щодо голови НТКУ
19.03.2014 - 03:06
В ОБСЄ обурені нападом членів "Свободи" на т.в.о. голови НТКУ Пантелеймонова
19.03.2014 - 12:30
Свободівець Мірошниченко не має наміру поки здавати депутатський мандат
1 2 3
1 из 3
Архів

Народився 20 лютого 1976 р. у м. Лебедин Сумської області. Закінчив Національний університет ім. Т.Шевченка.

З 1995 р. - працював на каналі "СТБ" в програмі "Вікна з Миколою Канішевським". Також він ініціював створення на "СТБ" спортивної редакції. Пізніше працював на каналах "Інтерньюз", УТ-1.

2004-2008 рр. - прес - секретар Національної збірної України з футболу.

2000 р. - працював на телеканалі ICTV. Вів програму "Спорт" (нагороджена премією "Телетріумф" у 2006 р.), керував спортивною редакцією каналу.

Був головою Сумської обласної організації ВО "Свобода".

2012 р. - обраний народним депутатом VII скликання на парламентських виборах (4 номер у списку ВО "Свобода"). Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

Заступник головного редактора газети Всеукраїнське об'єднання "Свобода".