Бої в Мар'їнці

Бої в Мар'їнці та Красногорівці почались з ранку 3 червня стала черговою червоною крапкою на карті зони проведення АТО.

Перша інформація про те, що бої під Маріьновкой активізувалися, надійшла від командира батальйону «Київ-1» Євгена Дейдея. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"О 4.50 почався сильний артобстріл. Є поранені. Красногорівка та Мар'їнка горить", - написав Дейд.

У цьому повідомленні він також зазначив, що бої під Мар'їнка не поодинокі, вони йдуть по всій лінії розмежування, бойовики здійснюють спроби прорватися.
Пізніше медик-волонтер Армен Нікогосян в інтерв'ю ГромадськомуТБ розповів, що володіє інформацією про 25 поранених бійців АТО. Також волонтер повідомив, що оборону в Мар'їнці тримає 28 бригада Збройних сил України, на підтримку якої спрямовані танки і БТР.

Бої під Мар'їнка: інформація з місця події

Донецький сайт 062.ua повідомив, що під Донецьком, недалеко від Маріьнкі, спостерігається велике скупчення живої сили і колони техніки, не менше 40 одиниць. Проїзд в Донецьк закритий з усіх блокпостах, терористи не дають проїхати в місто, розгортають всі автобуси з цивільним населенням. Також є інформація про попадання снарядів у житлові будинки.

Пізніше волонтер Роман Доник повідомив про те, що зоні АТО оголошена підвищена готовність.

"Готовність N1 по всьому фронту. Все що було, відволікаючі удари. Основний напрямок не ясно", - написав Доник.

Ситуація в Мар'їнці: погляд з боку ДНР

В 13:11 у повідомленні паблік "Новости Донецької народної республіки" на Facebook. бойовики оголосили про те, що Мар'їнка захоплена і перейшла під контроль так званого ДНР.

"Щойно до нас надійшло повідомлення від бійця армії ДНР Павла Кухмірова (позиной" Шекспір ​​"), що в результаті масованого удару збройних сил ДНР, була повністю звільнена Мар'їнка", - йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою бойовиків, над Мар'їнка піднято прапор ДНР. Але інформація про захоплення Мар'їнки поки не підтверджена.

Бої в Мар'їнці
Новини за 15 жовтня
Новини за 13 жовтня
Новини за 09 червня
Новини за 08 червня
Новини за 07 червня
Новини за 05 червня
Новини за 04 червня
Новини за 03 червня