Володимир Прокопів

14.03.2018 - 02:07
Кабмін звільнив заступника голови Міненерговугілля Прокопіва
24.07.2017 - 07:55
найуспішніші помічники Порошенко та його роль в їхній долі
18.03.2017 - 12:59
"Нафтогаз" звільнив главу "Укртрансгазу" Прокопіва
17.02.2017 - 09:38
Прокопів відсторонений від посади глави "Укртрансгазу"
20.09.2016 - 09:14
Питання передачі "Нафтогазу" в управління Кабміну може бути розглянуто на цьому тижні
20.09.2016 - 07:51
В "Укртрансгазі" заявили про необхідність ліквідувати 30% потужностей української ГТС
26.02.2016 - 12:49
Прокопів: через зрив сесії Київради кияни можуть залишитися без соцдопомоги
07.07.2015 - 10:02
Газові сховища України заповнені лише на 39%, - "Укртрансгаз"
20.02.2015 - 04:41
МЕРТ і Міненерговугілля затвердили новий склад аукціонного комітету з продажу нафти і газу
12.02.2015 - 06:06
Київрада зобов'язала привести у відповідність з законом забудову УПЦ КП
10.12.2014 - 01:51
Київрада відстрочив введення нової нормативної оцінки земель на півроку
21.11.2014 - 09:32
"Укртрансгаз" почав публікувати дані по транспортуванню газу на європейській платформі ENTSOG
13.11.2014 - 12:42
Київрада виділила 11 га землі у Биківні для киян-учасників АТО
13.11.2014 - 12:31
У Київраді пропонують виділити земельні ділянки сім'ям загиблих героїв Небесної сотні
29.09.2014 - 03:24
Володимир Прокопів: "Ми ведемо переговори з Держкомземом, щоб об'єднати їх базу даних і столичну"
07.09.2018 - 04:08
Біг корисний: Супрун розвінчала міф про шкоду пробіжок для хребта
Архів

Народився 21 серпня 1983 року в Івано-Франківську в родині науковців. Громадянин України.

У 2005 році закінчив Прикарпатський університет ім. В.Стефаника за спеціальністю "Радіофізика і електроніка", отримав кваліфікацію спеціаліст радіофізик. У 2007 році закінчив Тернопільський національно-економічний університет, де отримав диплом магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент" та кваліфікацію - менеджер з адміністративної діяльності.

У 2012 році захистив кандидатську дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата хімічних наук.

Трудова діяльність:

З 2005 по 2006 - директор представництва, заступник голови правління Страхового акціонерного товариства "ОСТРА".

З 2006 по 2007 - помічник-консультант народного депутата України.

З 2009 - 2014 - генеральний директор ТОВ "ВП Груп".

З березня по липень 2014 - заступник директора департаменту по контролю за використанням земель Державної інспекції сільського господарства України.
З жовтня 2013 очолює громадську організацію "Федерація роботодавців у земельній сфері".