ua en ru

Прокопів відсторонений від посади глави "Укртрансгазу"

Прокопів відсторонений від посади глави "Укртрансгазу" Фото: Ігор Прокопів

Управління компанією візьме на себе перший віце-президент "Укртрансгазу" Мирослав Хімко

НАК "Нафтогаз України" відсторонив від посади президента "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Як зазначається, після відсторонення глави "Укртрансгазу" Прокопіва, управління компанією переходить до першого віце-президента Мирослава Хімка.

Повідомляється, що зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит газу продовжуватиметься в повному обсязі згідно з контрактними зобов’язаннями.

"Незалежний аудитор групи, компанія Deloitte & Touche, виявив низку порушень під час офіційної перевірки рахунків "Укртрансгазу". Пізніше стосовно цих питань були проведені розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту "Нафтогазу", який звітує аудиторському комітету наглядової ради", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що у ході додаткових розслідувань були підтверджені попередньо виявлені факти неналежного управління в сфері закупівель. Зазначається, що ці факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань.

"В межах докорінної реформи корпоративного управління "Нафтогаз" запроваджує нову систему внутрішнього контролю в усіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочаті в усіх дочірніх компаніях "Нафтогазу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" пропонує змінити главу "Укртрансгазу".