Петро Устенко

14.10.2013 - 08:21
Микола Рудьковський обраний на посаду голови СПУ
03.07.2013 - 05:33
Устенко передав повноваження глави СПУ Морозу
01.07.2013 - 11:51
Семенюк-Самсоненко може очолити СПУ за підтримки Медведчука, - ЗМІ
13.03.2013 - 02:54
Реформи уряду на чолі з Азаровим зазнали краху, - СПУ
17.08.2012 - 05:20
ЦВК зареєструвала партсписок СПУ
14.08.2012 - 12:24
Соціалістична партія України подала список кандидатів у депутати в ЦВК
07.08.2012 - 04:33
СПУ пропонували влитися в ПР
07.08.2012 - 03:03
На передвибору агітацію СПУ потрібно 10 млн доларів
07.08.2012 - 12:27
З'їзд СПУ затвердив список кандидатів у депутати на парламентських виборах
07.08.2012 - 12:08
З'їзд СПУ затвердив партійний список кандидатів
07.08.2012 - 11:43
У Києві розпочався з'їзд СПУ
24.05.2012 - 06:15
Першим секретарем Київського міськкому СПУ обрана Наталія Бондар
24.05.2012 - 05:57
Наталія Бондар очолила Київський міський комітет СПУ
24.05.2012 - 04:15
СПУ зацікавлена в отриманні об`єктивної інформації про своїх кандидатів, - Петро Устенко
08.05.2012 - 04:22
9 Травня залишається Днем Перемоги - головним святом ветеранів, - Петро Устенко
08.05.2012 - 02:43
Лідер СПУ Петро Устенко привітав Франсуа Олланда з перемогою на виборах Президента Франції
Архів

Народився 4 серпня 1960 р. в селі Максаки Менського району Чернігівської області. У 1984 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ). За фахом інженер-механік з будівельних та дорожніх машин.

1979-1984 рр. - працював слюсарем на комбінаті "Проміндустрія" в місті Чернігові, старшим науковим співробітником на кафедрі теорії машин та обладнання в КАДІ, старшим інженером Науково-дослідного інституту електромеханічних приладів в місті Києві.

Жовтень 1984 р. - обраний секретарем комітету комсомолу КАДІ Печерського РК ЛКСМ України міста Києва.

1988-1998 рр. - працював оперуповноваженим МВС України, потім на керівних посадах в Зовнішньоекономічному об'єднанні "Інфоспорт-Холдінг-Інвест", генеральним директором Акціонерного Товариства СП "АМП".

1998-2002 рр. - народний депутат України у складі Верховної ради ІІІ скликання (обраний по 207 виборчому округу).

2002-2006 рр. - працював головою Спостережної ради Акціонерного товариства СП "АМП".

З лютого 2005 р. - член СПУ.

2005-2006 рр. - очолював Кримську республіканську організацію СПУ.

2006-2007 рр. - помічник голови Верховної Ради Олександра Мороза.

2007-2008 рр. - працював начальником управління аналітичного забезпечення роботи міністра та колегії (Патронатна служба) Міністерства транспорту та зв'язку України.

З листопада 2008 р. - голова Спостережної ради Акціонерного товариства СП "АМП".

З серпня 2011 р. - член Політради СПУ.

У листопаді 2011 р. обраний першим заступником голови СПУ з організаційно-кадрової роботи, організації виборчого процесу та його ресурсного забезпечення.

28 квітня 2012 р. - обраний головою СПУ.