9 Травня залишається Днем Перемоги - головним святом ветеранів, - Петро Устенко

Вівторок 08 травня 2012 16:22

Свято 9 Травня залишається Днем Перемоги та головним святом ветеранів, впевнений лідер Соціалістичної партії України (СПУ) Петро Устенко.

«Ветеранів стає все менше і все більш важливо приділяти їм увагу - і не тільки в їх головне свято. Я хочу побажати їм здоров'я, радості, підтримки з боку дітей та сусідів і поваги - як з боку попутників у громадському транспорті, так і з боку держави. Адже їхня перемога - це не просто перемога СРСР. Це перемога над нацистською Німеччиною, яка загрожувала всім нам повним знищенням. Це перемога цивілізації над дикунами, адже куди б зайшло зараз в своєму розвитку людства, якби тоді перемогли нацисти», - сказав Устенко.

Він також зазначив, що не вважає День Перемоги днем примирення, як це пропонують деякі політики. «У нас вже є день примирення - це День незалежності. Так навіщо забирати свято у ветеранів?», - резюмував лідер СПУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся