Устенко передав повноваження глави СПУ Морозу

Середа 03 липня 2013 17:33

Голова Соціалістичної партії України Петро Устенко передав свої повноваження Олександру Морозу. Про це йдеться у заяві голови Соціалістичної партії України Петра Устенка, розміщеній на офіційному сайті СПУ.

"Вчора я написав заяву до делегатів ХІХ з'їзду, у якій попросив звільнити мене від обов'язків голови Соціалістичної партії України. Це рішення я ухвалив після того, як напередодні з'їзду всередині партії в черговий раз розпочалися кулуарні переговори деяких керівників регіональних партійних організацій з представниками влади щодо фінансування", - повідомив Устенко.

Він повідомив, що не може погодитися на кулуарні ігри і "не хоче брати участь у процесі розколу партії, який розпочала група керівників обласних організацій".

"Вважаю, що у цей складний для СПУ період не можна допустити розколу партії, тому як голова партії на період до проведення з'їзду передаю за дорученням свої повноваження засновнику і лідеру СПУ Олександру Морозу", - йдеться у заяві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся