На передвибору агітацію СПУ потрібно 10 млн доларів

Вівторок 07 серпня 2012 15:03

На передвибору агітацію Соціалістичній партії України (СПУ) необхідно 10 млн доларів. Про це на брифінгу після з'їзду партії повідомив її голова Петро Устенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для того, щоб на сьогоднішній день провести виборчу кампанію, то партії потрібно мінімум 10 млн доларів". Водночас, за словами Устенко, на рахунку партії є близько 120 тис. грн.

"На нашому рахунку на сьогоднішній день є 120 тис. грн. Я думаю, що у передбачений законом термін застава ЦВК буде внесена". Устенко не приховує, що партія знаходиться в складному становищі і не має наразі достатньо ресурсів, щоб зареєструвати партійний список у Центральній виборчій комісії. "Але ми будемо робити все можливе і не можливе, щоб список зареєструвати і на вибори піти і по партійному списку, і по мажоритарних округах" - заявив Устенко.

За його словами, значну частину коштів планується зібрати як членські та благодійні внески, а також в якості спонсорської підтримки партії.

За результатами членських внесків відбудеться перегляд списків членів партіі. "Я буду ініціатором проведення після виборів ще одної звірки, тільки уже жорсткої, не по обліку членів, а по кількості членських внесків. Скільки буде внесків - стільки і людей залишиться в партіі", - зазначив лідер СПУ Устенко.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбувся з'їзд СПУ, на якому були затверджені кандидати в депутати за партійним списком і одномандатних округах.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся