Семенюк-Самсоненко може очолити СПУ за підтримки Медведчука, - ЗМІ

Понеділок 01 липня 2013 11:51

На найближчому з'їзді Соціалістичної партії України (СПУ), який відбудеться 6 липня, партію спробує очолити Валентина Семенюк-Самсоненко, повідомляє газета «Взгляд» з посиланням на джерело.

«У СПУ намітилася боротьба за владу. Нинішнього главу Петра Устенка обрали тому, що той пообіцяв фінансування партії, але грошей партійці так і не побачили», - сказало джерело.

Воно припустив, що Семенюк-Самсоненко може залучити в партію гроші глави громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука. «У неї є організація «Союз жінок України «За майбутнє дітей», яка увійшла до «Українського вибору» Медведчука. Можливо, через цей канал вона і налагодила відносини з Медведчуком», - сказав джерело.

Разом з тим, джерело не виключило, що до керівництва СПУ може повернутися Олександр Мороз. «Мороз зберігає свій вплив у партії (офіційна посада в СПУ - лідер партії) і в свої 69 років не бажає йти на пенсію. Він може повернутися на посаду голови СПУ», - сказав джерело.

Офіційно в партії спростовують інформацію про можливе фінансування СПУ Віктором Медведчуком. «Мені, як голові партії, нічого невідомо про плани Медведчука. До сьогоднішнього дня жодних пропозицій від нього мені не надходило», - заявив глава СПУ Петро Устенко.

При цьому, він підтвердив участь громадської організації Семенюк-Самсоненко в «Українському виборі». «Це її особиста справа», - сказав Устенко.

Сама Семенюк-Самсоненко категорично заперечує, що має намір очолити СПУ. «На з'їзді розглядати кадрове питання навіть не планується», - заявила вона.

Семенюк-Самсоненко визнала що фінансування партії знаходиться не в кращому стані. «Коли партія була при владі - це було нескладне питання. Зараз у нас прийнято рішення про обов'язкові членські внески. Це правильне рішення, це покаже, хто і навіщо йшов у партію», - сказала вона.

При цьому Семенюк-Самсоненко стверджує, що їй «нічого невідомо» про можливе фінансування партії Медведчуком. «Ми («Союз жінок України «За майбутнє дітей») підписали з Медведчуком угоду про співпрацю і працюємо разом. З ним дуже приємно працювати. Він дуже багато допомагає громадським організаціям», - пояснила політик.

Нагадаємо, що Валентина Семенюк-Самсоненко неодноразово висувалася на посаду голови СПУ. Востаннє, в червні 2012 р., вона програла вибори першому заступнику голови СПУ з організаційно-кадрової роботи, організації виборчого процесу та його ресурсного забезпечення Петру Устенко. За нього проголосували 267 делегатів, а за Семенюк - 70. Підтримати кандидатуру Устенка запропонував колишній глава партії Олександр Мороз.

На той момент Семенюк-Самсоненко займала посаду першого заступника голови СПУ з питань координації та взаємодії з громадськими організаціями та економічних питань. Сьогодні вона рядовий член політради СПУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся