Григорій Суркіс

08.12.2018 - 01:33
Суркіс вперше за 14 років не балотуватиметься до Виконкому УЄФА
13.08.2015 - 09:00
Патрульна поліція зупинила кортеж Суркіса
30.06.2015 - 04:55
Григорій Суркіс став четвертим віце-президентом УЄФА
24.03.2015 - 06:13
Григорій Суркіс переобраний у виконком УЄФА
21.01.2015 - 12:08
Григорій Суркіс може продовжити засідати у виконкомі УЄФА
08.12.2014 - 10:32
РФС йде по помилковому шляху і небезпечному шляху, - Григорій Суркіс
24.11.2014 - 12:00
Питання по кримському футболу вже вирішено, - Григорій Суркіс
23.09.2014 - 11:12
Льовочкін похитнувся у виборі
14.10.2013 - 01:31
"Дні України у Великобританії" допоможуть вибудувати міст між нашими країнами
03.10.2013 - 03:28
Вболівальники на матчі Україна - Польща в Харкові
30.09.2013 - 03:14
ФФУ подасть апеляцію на рішення ФІФА щодо санкцій на матч Україна – Польща
28.09.2013 - 12:41
Суркіс готовий надати підтримку ФФУ в питанні проведення матчу Україна - Польща в Харкові
27.09.2013 - 11:28
Україна побореться за те, щоб змінити рішення ФІФА щодо матчу в Харкові, - Суркіс
29.08.2013 - 05:46
Суркіс висловив надію, що ситуація з "Металістом" не повториться
01.07.2013 - 03:27
На сьогодні немає підстав вважати об'єднаний турнір чотирьох передвісником єдиної футбольної ліги, - Суркіс
11.06.2013 - 05:36
Виконком НОК України схвалив кандидатуру Бубки на посаду президента МОК
24.05.2013 - 05:47
Григорій Суркіс обраний віце-президентом УЄФА
25.04.2013 - 02:06
Наталья Могилевская расплакалась на сцене
27.02.2013 - 05:10
Огнен Вукоєвич буде грати за "Спартак"
02.09.2012 - 04:46
Григорій Суркіс не планує повертатися в "Динамо"
02.09.2012 - 03:51
Анатолій Коньков очолив Федерацію футболу України
1 2 3 4 5 6 7
1 из 7
Архів

Народився 4 вересня 1949 р. в Одесі.

У 1972 р. закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості.

В 1974-1988 рр. працював у тресті «Київжитлорембудмонтаж», у 1988-1991 рр. - на керівних посадах в Київському міськвиконкомі, у 1993-1998 рр. - президент Українського промислово-фінансового концерну «Славутич» та ЗАТ «Футбольний клуб «Динамо» Київ».

Член Національного олімпійського комітету України (з 1998 р.), віце-президент НОК України (з 2006 р.).

Член Комітету національних асоціацій ФІФА (з 2000 р.). Член Виконкому УЄФА (з 2004 р.). Голова Комітету УЄФА з футзалу та пляжного футболу (2007-2009). Заступник голови Комітету УЄФА по стадіонах та безпеці (2007-2009). Голова Комітету УЄФА з юнацького та аматорського футболу (з 2009 р.), заступник голови Комітету УЄФА з жіночого футболу (з 2009 р.). Очолює Раду стратегічного розвитку професіонального футболу.

Президент Федерації футболу України.