Корупція в ФІФА

Корупція у ФІФА обговорюється протягом останніх 20 років, і пов'язано це із заявками на проведення чемпіонатів світу, а також з маркетинговими угодами.

Великий скандал у ФІФА почався 27 травня 2015, коли в Цюріху були арештовані 10 функціонерів організації, в числі яких - віце-призидента ФІФА Джеффрі Уебб і Еухеніо Фігередо.

Довідка про ФІФА

ФІФА - головна організація в світовому футболі, її штаб-квартира розташована в Цюріху (Швейцарія), а очолює її в даний момент Зепп Блаттер. Всі світові футбольні змагання проходять під егідою ФІФА. Заробіток цієї організації становить у середньому 30 млн євро на рік.

 

Звинувачення в корупції у ФІФА

За два дні до виборів нового президента ФІФА, які повинні були пройти в готелі Baur Au Lac в Цюріху, за звинуваченням у корупції були заарештовані кілька високопоставлених чиновників організації, серед яких віце-президенти Джеффрі Уебб і Еухеніо Фігередо.

Ще один віце-президент - Джек Уорнер - був звинувачений у вимозі хабара в розмірі 10 млн дол. В уряду Південно-Африканської республіки за можливість проведення Чемпіонату світу з футболу в 2010 р. В ході розслідування шестеро обвинувачених у справі про корупцію у ФІФА погодилися повернути 150 млн дол. незаконних доходів.

У свою чергу, після арештів бразильська поліція провела обшук в Ріо-де-Жанейро в маркетинговій компанії, яка підозрюється в причетності до корупційного скандалу в ФІФА.

 

Корупція в ФІФА
Новини за 17 червня
Новини за 15 червня
Новини за 11 червня
Новини за 09 червня
Новини за 07 червня
Новини за 05 червня
Новини за 04 червня
Новини за 03 червня
Новини за 02 червня
Новини за 31 травня
Новини за 30 травня
Новини за 29 травня
Новини за 28 травня
Новини за 27 травня