ua en ru

Ой, я слова забула. "Врятована з Маріуполя" дівчинка розкрила правду про шабаш в Лужниках (відео)

Ой, я слова забула. "Врятована з Маріуполя" дівчинка розкрила правду про шабаш в Лужниках (відео) Колаж РБК-Україна: у Москві на пропагандистському концерті на честь війни зганьбилася дівчинка з Маріуполя

У столиці РФ Москві влаштували масштабний концерт-мітинг у "Лужниках" з нагоди святкування річниці повномасштабного вторгнення в Україну. Проте на шабаші викрадена інтервентами дівчинка нібито з Маріуполя випадково зіпсувала заготовлений пропагандистами сценарій.

Захід транслювався у прямому ефірі, і "неприємний момент" потрапив на відео.

Як зганьбилася дівчинка, розхвалюючи своїх викрадачів - читайте та дивіться у матеріалі нижче.

Під час виступу ведучі концерту покликали дівчинку на ім'я Аня Науменко, яку назвали жителькою Маріуполя.

За сценарієм дівчинка почала розповідати про "доблесного росіянина", який "врятував" її з сестрою, та ще "сотні тисяч дітей" із міста, яке Росармія стирала з лиця землі під час своїх штурмів.

Озвучуючи оду військовому РФ "дяді Юрі" із позивним "Ангел", дівчинка раптом почала запинатися, а потім і зовсім зізналася в мікрофон, що забула текст.

"Ой, я слова забула..." - проказала вона, прилюдно зізнавшись про підготовлений задум сценаристів-пропагандистів.

Ведучі в цей незручний момент ніби ненароком стали ще голосніше розмовляти та нагадали забудькуватій Анечці, що треба говорити та робити. Також вони підказали підлітку, що та має підійти до свого "рятівника" з обіймами.

Виглядало таке ганебне дійство ось так:

Відео: у Москві на шабаші з нагоди річниці повномасштабного вторгнення в Україну зганьбилася "дівчинка з Маріуполя"